TOP 3 aplikace na opalování

TOP 3 aplikace na opalování

Aplikace 12. 5. 2018

Letní počasí přišlo letos trochu dřív, takže opalovací apky určitě přijdou vhod. 

QSun
QSun je název speciálního zařízení určeného k monitorování aktuálního UV záření. Zároveň má vychytanou apku s UV předpovědí na den a funkci analýzy pokožky. Vyfotíte si selfíčko a aplikace vám prozradí, zda je kvalita pokožky úměrná vašemu věku. Výhodou je, že aplikace funguje i samostatně, bez senzoru.

Violet
Violet připomíná kuchyňskou minutku, ovšem neslouží k opékání stejku, ale vaší pokožky. Podíváte se na displej mobilu a hned víte: kdy se máte znovu namazat krémem, za jak dlouho získáte doporučenou dávku vitamínu D a kdy už se schovat, aby nedošlo k poškození pokožky. Vše spočítáno na míru uživateli a aktuální lokaci.

Raymio
Raymio má podobnou funkci jako Violet, tedy ochránit před poškozením pokožky. Celkem unikátní funkcí jsou ale UV hodinky, díky nimž si můžete plánovat den dopředu. Dozvíte se, kdy je bezpečné vyjít na sluníčko a v kterých hodinách byste měli raději zůstat ve stínu. Doporučení se odvíjí od celé řady faktorů.

Čtěte také

Takhle by měl vypadat skládací mobil od Samsungu

Takhle by měl vypadat skládací mobil od Samsungu

Různé Před 22 hodinami

Ne, Samsungu neutekly žádné fotky jako v případě nedávno představeného Notu. Obrázky jsou dílem grafika Jonas Dähnert a webu...

Kdy a které telefony od Sony dostanou Android Pie? Oficiální seznam!

Kdy a které telefony od Sony dostanou Android Pie? Oficiální seznam!

Různé Včera

Dočká se i váš mobil aktualizace na nejnovější Android? Pokud vlastníte telefon od Sony, máte jasno. Společnost na svých stránkách...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail