TOP 3 aplikace na opalování

TOP 3 aplikace na opalování

Aplikace 12. 5. 2018

Letní počasí přišlo letos trochu dřív, takže opalovací apky určitě přijdou vhod. 

QSun
QSun je název speciálního zařízení určeného k monitorování aktuálního UV záření. Zároveň má vychytanou apku s UV předpovědí na den a funkci analýzy pokožky. Vyfotíte si selfíčko a aplikace vám prozradí, zda je kvalita pokožky úměrná vašemu věku. Výhodou je, že aplikace funguje i samostatně, bez senzoru.

Violet
Violet připomíná kuchyňskou minutku, ovšem neslouží k opékání stejku, ale vaší pokožky. Podíváte se na displej mobilu a hned víte: kdy se máte znovu namazat krémem, za jak dlouho získáte doporučenou dávku vitamínu D a kdy už se schovat, aby nedošlo k poškození pokožky. Vše spočítáno na míru uživateli a aktuální lokaci.

Raymio
Raymio má podobnou funkci jako Violet, tedy ochránit před poškozením pokožky. Celkem unikátní funkcí jsou ale UV hodinky, díky nimž si můžete plánovat den dopředu. Dozvíte se, kdy je bezpečné vyjít na sluníčko a v kterých hodinách byste měli raději zůstat ve stínu. Doporučení se odvíjí od celé řady faktorů.

Čtěte také

Osmý ročník ankety Česká hra roku zná své vítěze. Tady jsou!

Osmý ročník ankety Česká hra roku zná své vítěze. Tady jsou!

Hra Různé Před 19 hodinami

Včera proběhlo slavnostní vyhlášení ankety Česká hra roku 2017, kterou již osmým rokem pořádají kolegové z magazínu LEVEL,...

VIDEO: Co se stane, když do Nokie 3310 pustíte milión voltů?

VIDEO: Co se stane, když do Nokie 3310 pustíte milión voltů?

Různé Před 20 hodinami

Co myslíte, že se stane, když do staré dobré třicettřidesítky naperete jeden milion voltů? Není třeba spekulovat, tady je výsledek...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail