TOP 3 aplikace na opalování

TOP 3 aplikace na opalování

Aplikace 12. 5. 2018

Letní počasí přišlo letos trochu dřív, takže opalovací apky určitě přijdou vhod. 

QSun
QSun je název speciálního zařízení určeného k monitorování aktuálního UV záření. Zároveň má vychytanou apku s UV předpovědí na den a funkci analýzy pokožky. Vyfotíte si selfíčko a aplikace vám prozradí, zda je kvalita pokožky úměrná vašemu věku. Výhodou je, že aplikace funguje i samostatně, bez senzoru.

Violet
Violet připomíná kuchyňskou minutku, ovšem neslouží k opékání stejku, ale vaší pokožky. Podíváte se na displej mobilu a hned víte: kdy se máte znovu namazat krémem, za jak dlouho získáte doporučenou dávku vitamínu D a kdy už se schovat, aby nedošlo k poškození pokožky. Vše spočítáno na míru uživateli a aktuální lokaci.

Raymio
Raymio má podobnou funkci jako Violet, tedy ochránit před poškozením pokožky. Celkem unikátní funkcí jsou ale UV hodinky, díky nimž si můžete plánovat den dopředu. Dozvíte se, kdy je bezpečné vyjít na sluníčko a v kterých hodinách byste měli raději zůstat ve stínu. Doporučení se odvíjí od celé řady faktorů.

Čtěte také

Mobil jako louskáček na ořechy? Šéf Xiaomi testuje odolnost Redmi 7 Note

Mobil jako louskáček na ořechy? Šéf Xiaomi testuje odolnost Redmi 7 Note

Vychytávka Včera

Xiaomi Redmi 7 Note je odolný telefon. Jak moc? Tak že s ním můžete rozdrtit vlašský ořech! Tímto originálním způsobem testoval...

Huawei postavil ve své čínské centrále kopii Českého Krumlova

Huawei postavil ve své čínské centrále kopii Českého Krumlova

Různé 16. 1. 2019

Redaktor CNBC zveřejnil zajímavou reportáž z čínského Tung-kuanu, kde Huawei otevřelo novou centrálu. Nečekejte ale nic futuristického...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail