Co všechno se dá hradit pomocí m-platby na iOS? Nejsou to jen aplikace a hry!

Co všechno se dá hradit pomocí m-platby na iOS? Nejsou to jen aplikace a hry!

Různé 7. 5. 2018

Nejen v rámci Google Play a Windows Store, ale také na App Store můžete k úhradám používat m-platbu neboli vyúčtování přes operátora. Podmínkou je, že jste u T-Mobile.

Aplikace a hry na App Store
Nákupy aplikací, nákupy uvnitř aplikací, dokonce i předplatné v rámci jednotlivých aplikací, to vše lze připsat na měsíční vyúčtování operátora. A když píšeme aplikace, myslíme tím i mobilní hry.

Předplatné Apple Music
Téměř padesát milionů písniček, mixy namíchané podle vašeho vkusu a integrace snad do všech applovských zařízení, to jsou důvody, proč dát Apple Music šanci. Jo a taky tříměsíční zkušební doba!

Filmy na iTunes
Půjčovnu filmů využíváme na iTunes asi nejčastěji. Ceny za půjčení se pohybují v desítkách korun a oproti různým streamovacím službám je nabídka filmů mnohem čerstvější. Pokud vlastníte Apple TV, tak si můžete za stejnou cenu stáhnout verzi s 4K rozlišením!

Knížky na iBooks
S každým iPhonem si nosíte v kapse obrovskou knihovnu. Obsahuje i spoustu českých knížek a všechny se dají hradit m-platbou.

Úložiště na iCloud
Bojujete s místem na vašem iZařízení? Zkuste přenést fotky a videa na iCloud. V základu máte 5 GB zdarma, ale už za 25 Kč měsíčně můžete mít 50 giga!

Čtěte také

Takhle by měl vypadat skládací mobil od Samsungu

Takhle by měl vypadat skládací mobil od Samsungu

Různé Před 22 hodinami

Ne, Samsungu neutekly žádné fotky jako v případě nedávno představeného Notu. Obrázky jsou dílem grafika Jonas Dähnert a webu...

Kdy a které telefony od Sony dostanou Android Pie? Oficiální seznam!

Kdy a které telefony od Sony dostanou Android Pie? Oficiální seznam!

Různé Včera

Dočká se i váš mobil aktualizace na nejnovější Android? Pokud vlastníte telefon od Sony, máte jasno. Společnost na svých stránkách...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail