IKEA představila vlastní Bluetooth repráky. Montovat je nemusíte

IKEA představila vlastní Bluetooth repráky. Montovat je nemusíte

Vychytávka 11. 4. 2018

Po bezdrátových nabíječkách zakomponovaných do nábytku a chytrých žárovkách představil nábytkářský gigant IKEA dvojici Bluetooth repráků. Design obou repráků je stylově minimalistický – jsou to kvádry a otočným ovladačem hlasitosti. Menší reproduktor (20x20 cm) má po jednom výškovém (1") a basovém (3,2") měniči, větší model (30x30 cm) má pak dva basové (4") a jeden výškový měnič.

Rozdíl spočívá také v tom, že do menšího modelu lze instalovat baterii. Na jedno nabití vydrží až deset hodin. Pro snadnější přenášení lze k 1,5kilovému reproduktoru přimontovat madlo. Větší model má téměř čtyři kila a je určen čistě pro domácí použití. Svými rozměry dokonale pasuje do policového systému Kallax.  Oba repráky můžete přes Blutetooth spárovat aý s osmi zařízeními. K dispozici je i připojení přes jack.  

Menší Eneby stojí tisícovku, větší osmnáct set. Baterie a stojánek se prodávají zvlášť za čtyři, respektive dvě stovky. Bohužel, v české pobočce řetězce ještě nejsou k dispozici.

GALERIE

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail