Herní telefon od Xiaomi má vodní chlazení a analogový joystick

Herní telefon od Xiaomi má vodní chlazení a analogový joystick

Vychytávka 14. 4. 2018

Tak jsme se dočkali! Po několika fotomontážích a nekvalitních, potajmu pořízených snímcích máme konečně k dispozici oficiální fotky očekávaného herního telefonu od Xiaomi. Logo čínského výrobce byste na něm ale hledali marně. Bude se prodávat pod hlavičkou společnosti Black Shark Technology, která je součástí rodiny Xiaomi.

Za cca 10 tisíc bez daně získáte nabušený mobil s procesorem Snapdragon 845, GPU Adreno 630, čipem Qualcom Pixelworks pro zlepšení kvality obrazu a ochranu zraku, dále baterií s kapacitou 4 000 mAh, 6 GB RAM a 64gigovým úložištěm. Displej má poměr stran 21:9 a rozlišení 1080p. O spekulované vysoké obnovovací frekvenci se výrobce nezmiňuje. Zato se ale chlubí celkem unikátním vodním chlazením, které dokáže snížit teplotu až o osm stupňů celsia. Zmínku zaslouží také senzor otisků, jehož prostřednictvím se dá rychle aktivovat herní mód s možností blokací hovorů, monitoringem hardwaru a podobně.

K telefonu se dá rovněž dokoupit nástavec s analogovým joystickem a třemi tlačítky (jedno vepředu, dvě vzadu). Ovladač má vlastní baterii, takže neobírá telefon o šťávu.

V domovské Číně jde Black Shark do prodeje za pár ní. Zda a kdy bude k dispozici i u nás, to není v tuto chvíli jasné.

GALERIE

Čtěte také

Mobil jako louskáček na ořechy? Šéf Xiaomi testuje odolnost Redmi 7 Note

Mobil jako louskáček na ořechy? Šéf Xiaomi testuje odolnost Redmi 7 Note

Vychytávka Včera

Xiaomi Redmi 7 Note je odolný telefon. Jak moc? Tak že s ním můžete rozdrtit vlašský ořech! Tímto originálním způsobem testoval...

Huawei postavil ve své čínské centrále kopii Českého Krumlova

Huawei postavil ve své čínské centrále kopii Českého Krumlova

Různé 16. 1. 2019

Redaktor CNBC zveřejnil zajímavou reportáž z čínského Tung-kuanu, kde Huawei otevřelo novou centrálu. Nečekejte ale nic futuristického...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail