Tři tipy pro dokonalé selfie

Tři tipy pro dokonalé selfie

9. 2. 2018

Pokud chcete hromadu lajků a hlavně dobrou fotku, nestačí jen vzít mobil, usmát se a stisknout spoušť. Existuje celá řada postupů, jak docílit povedené fotky. Tak se podíváme aspoň na ty základní! Triky, jak vyšvihnout parádní selfie vleže, s jídlem nebo vystrčeným zadečkem, si necháme na jindy. (Nebo spíš na nikdy.)

1. Základní poloha
Správná poloha hlavy je naprosto zásadní. Dvojitou bradu eliminujete pozvednutím hlavy a také je dobré malinko se pootočit. Nakloňte se na svou lepší stranu. Foťte z výšky, ale nedávejte mobil příliš vysoko, jinak bude výsledná fotka působit nepřirozeně.

2. Přirozené světlo pro lepší výsledek
Trik s vystrčenou bradou zná každá puberťačka, ale na výslednou podobu fotky má vliv celá řada dalších faktorů. Asi nejdůležitější je světlo. Měli byste si pohlídat, aby se vám v obličeji nedělaly stíny. Využijte zdroj přirozeného světla! Například se můžete fotit před oknem. Okno musíte samozřejmě mít před sebou.

3. Při focení venku využijte slunce
Při focení selfíček venku pomáhá, když se natočíte tak, abyste zdroj světla, tedy slunce, zakryli hlavou. Zkrátka aby slunce bylo za vámi. Vytvoří se vám taková krásná aura kolem hlavy!

Čtěte také

Strategie Tropico se dočká Android verze. Podporuje ale jen pár mobilů

Strategie Tropico se dočká Android verze. Podporuje ale jen pár mobilů

Hra Před 23 hodinami

Populární počítačová hra Tropico se dočká mobilní verze pro Android. Už je dokonce na Google Play, ovšem zatím jen s možností...

Česká apka ARnie dodá běžným věcem úplně nový rozměr

Česká apka ARnie dodá běžným věcem úplně nový rozměr

Aplikace 13. 8. 2019

Čeští vývojáři mobilních aplikací se nebojí ani rozšířené reality. Jako příklad můžeme uvést například AR smajlíky Facemoji...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail