Tři tipy pro dokonalé selfie

Tři tipy pro dokonalé selfie

9. 2. 2018

Pokud chcete hromadu lajků a hlavně dobrou fotku, nestačí jen vzít mobil, usmát se a stisknout spoušť. Existuje celá řada postupů, jak docílit povedené fotky. Tak se podíváme aspoň na ty základní! Triky, jak vyšvihnout parádní selfie vleže, s jídlem nebo vystrčeným zadečkem, si necháme na jindy. (Nebo spíš na nikdy.)

1. Základní poloha
Správná poloha hlavy je naprosto zásadní. Dvojitou bradu eliminujete pozvednutím hlavy a také je dobré malinko se pootočit. Nakloňte se na svou lepší stranu. Foťte z výšky, ale nedávejte mobil příliš vysoko, jinak bude výsledná fotka působit nepřirozeně.

2. Přirozené světlo pro lepší výsledek
Trik s vystrčenou bradou zná každá puberťačka, ale na výslednou podobu fotky má vliv celá řada dalších faktorů. Asi nejdůležitější je světlo. Měli byste si pohlídat, aby se vám v obličeji nedělaly stíny. Využijte zdroj přirozeného světla! Například se můžete fotit před oknem. Okno musíte samozřejmě mít před sebou.

3. Při focení venku využijte slunce
Při focení selfíček venku pomáhá, když se natočíte tak, abyste zdroj světla, tedy slunce, zakryli hlavou. Zkrátka aby slunce bylo za vámi. Vytvoří se vám taková krásná aura kolem hlavy!

Čtěte také

V nové reklamě na iPad dostal hlavní roli bývalý moderátor pořadu Eso

V nové reklamě na iPad dostal hlavní roli bývalý moderátor pořadu Eso

Různé 20. 4. 2019

Nejnovější reklama Applu ukazuje, jak vypadá takový běžný den s iPadem Pro. Všestrannost nového tabletu demonstruje známá tvář...

PUBG, Clash Royale a další hry s výhodnými nabídkami! Google Play rozjel slevy na mobilní hry

PUBG, Clash Royale a další hry s výhodnými nabídkami! Google Play rozjel slevy na mobilní hry

Hra 18. 4. 2019

I Velikonoce mohou být příležitostí ke slevám v obchodech. V Obchodě Play aktuálně najdete hned dvě slevové sekce. V první jsou hry...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail