Jak na originální selfie? Stačí si pomoct tou správnou aplikací!

Jak na originální selfie? Stačí si pomoct tou správnou aplikací!

Aplikace 17. 2. 2018

Selfissimo!
Sellfissimo! je aplikace od Googlu, která simuluje modelingové focení. Spoušť mačká automaticky, a to pokaždé, když se na chvíli zastavíte. Můžete si vyzkoušet různé pózy a na konci si vybrat z kolekce fotek ty, které si přejete uchovat. Během focení vás aplikace častuje hláškami a pochvalami – no prostě jako v ateliéru.

Selfie Flash
Méně známá, ale velice praktická aplikace pro Android simuluje selfie blesk. Výhodou apky je její univerzálnost. Virtuální přisvětlovací kolečko můžete vyvolat ve všech fotografických aplikacích včetně sociálních sítí. Světlo je dostatečně velké na to, aby rovnoměrně osvítilo vaši tvář, ale zároveň neblokuje celý displej, takže vidíte, co fotíte.

MakeApp
V nabídce fotografické aplikace najdete několik stylů líčení, které se dají promítnout na selfíčko. U některých mobilů i na video. Na rozdíl od konkurenčních aplikací ale nemůžete měnit intenzitu líčení, ani nic upravovat. To ale vůbec nevadí, protože MakeApp zvládá jako jediná aplikace kromě líčení také odličování. Stačí namířit na člověka a aplikace vám ukáže, co se skrývá pod povrchem. Nebo přesněji, co se skrývá pod nánosem pudru, stínů, rtěnky, zdravíčka a tak dále.

Kirakira+
Něco takového mohlo vzniknout jen v Japonsku… KiraKira+ zvýrazňuje odlesky na fotkách i videích. V nabídce lze přepínat mezi několika filtry a třemi stupni intenzity. Při té nejvyšší se vám budou lesknout zuby jako v reklamě na zubní pastu. 

FaceApp
Aplikace FaceApp upoutala díky svým unikátním fotografickým filtrům spoustu pozornosti. Zatímco ostatní aplikace na úpravu portrétů maximálně tak upraví barvy na fotce, FaceApp dokáže díky technologii neuronových sítí přičarovat vašim selfíčkům úsměv nebo dokonce změnit pohlaví. Kromě zkrášlujících filtrů si můžete vyzkoušet efekt hipster, který vám přidá plnovous, anebo virtuální líčení.

Čtěte také

PUBG, Clash Royale a další hry s výhodnými nabídkami! Google Play rozjel slevy na mobilní hry

PUBG, Clash Royale a další hry s výhodnými nabídkami! Google Play rozjel slevy na mobilní hry

Hra Před 20 hodinami

I Velikonoce mohou být příležitostí ke slevám v obchodech. V Obchodě Play aktuálně najdete hned dvě slevové sekce. V první jsou hry...

Samsung poslal skládací mobily novinářům. Některé už nefungují

Samsung poslal skládací mobily novinářům. Některé už nefungují

Vychytávka Před 21 hodinami

Recenzí novátorského mobilu Samsung Galaxy Fold už je plný internet. Díky tomu například víme, že rýha na displeji skutečně je vidět, i...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail