Pět aplikačních seznamek pro každého

Pět aplikačních seznamek pro každého

Aplikace 14. 2. 2018

Tinder
Když je řeč o aplikačních seznamkách, tak prostě nesmíme opomenout Tinder. Je to seznamka, kde vás nikdo neotravuje. K přímému kontaktu mezi uživateli dochází až poté, co si pomocí svajpu vzájemně vyjádří náklonnost. Vzájemně si ohodnotí fotky, respektive profil a pokud dají oba „líbí“, otevře se chat, kde se rozhodne, jestli dojde i ke schůzce. Počet lajků, které můžete za den rozdat, je omezen. Limity se ovšem dají překonat pomocí placených funkcí, jako je Tinder Plus.

Pinkilin
Pinkilin je česká obdoba Tinderu. Světovému gigantu se podobá už tím, že si bere data (fotku a jméno) z Facebooku. A podobné je i hodnocení potenciálních partnerů či partnerek dotykovými gesty. I když samotné svajpy fungují jinak: když se vám dotyčná osoba líbí, jedete prstem nahoru, když ne, tak dolů. Do třetice je tu zobrazování lidí z okolí. V Pinkilin je dokonce jakýsi radar, kde vidíte nejbližší uživatele. Ve městech se vám může stát, že potenciální přítel nebo přítelkyně „číhají“ doslova za rohem. Pinkilin před časem pěkně rozvířil vody českého internetu. O seznamce se psalo snad ve všech ženských magazínech. Od té doby ale zájem poněkud opadl a příležitostí k seznámení je méně.

Hater
Může se z nenávisti zrodit láska? Investoři si myslí, že jo. Do seznamky Hater nalili už nějakých 14 milionů korun. Vznikla aplikace ovládáním podobná Tindru, ovšem ve výsledku je mnohem zábavnější. Kapsáče, stlaní postelí, peroxidové blondýnky, odstředěné mléko – to jen malá ukázka věcí, co hejtři na Hateru hejtují a které se mohou stát pilíři vašeho vztahu. Anketu, kde můžete projevit názor na různá témata, uvidíte ihned po přihlášení do seznamky Hater. Odpovídá se na ně intuitivně svajpováním. Na základě vašich preferencí vám pak seznamka nabídne potenciální partnery. Jinými slovy: spojí vás s lidmi, kteří nemají rádi stejné věci jako vy. Hejtovat můžete i uživatele, ale to byste se asi neseznámili. U každého vidíte shodu a jednu věc, co dotyčná nebo dotyčný nesnáší. Jednou za dvanáct hodin můžete libovolného člověka oslovit přímou zprávou. Další rozdíl proti Tinderu.

Grindr
Seznamka pro gaye a bisexuály. S profily a chatem. Počet odhalených hrudníků napovídá, že jde spíš o flirt a sex nežli o hledání celoživotního partnerství. Ale do takové hloubky jsme apku netestovali. V profilech uživatelů najdete kromě jiného také vzdálenost a informaci o tom, zda je dotyčný online. Oslovovat můžete všechny bez okolků. Seznamka je zdarma, ale dá se připlatit za „XTRA“ funkce, například filtrování uživatelů, vypnutí reklamy nebo neomezené blokace lidí.

Seznamka.cz
„Hledám přítele, partnera a kamaráda na vážné seznámení. Najdeme se?“ Klasika ověřená desítkami let a tisíci spokojenými páry. Seznamka.cz nenabízí revoluční funkce, ani pokročilé algoritmy, ale klasické seznamkové inzeráty. Na rozdíl od novin v nich můžete vyhledávat, filtrovat je a také vkládat inzeráty vlastní. Ideální platforma pro starší generace a ty, kdo se ztrácí ve všech těch lajcích, superlajcích, boostech a podobných moderních vymoženostech.

Čtěte také

Strategie Tropico se dočká Android verze. Podporuje ale jen pár mobilů

Strategie Tropico se dočká Android verze. Podporuje ale jen pár mobilů

Hra Před 23 hodinami

Populární počítačová hra Tropico se dočká mobilní verze pro Android. Už je dokonce na Google Play, ovšem zatím jen s možností...

Česká apka ARnie dodá běžným věcem úplně nový rozměr

Česká apka ARnie dodá běžným věcem úplně nový rozměr

Aplikace 13. 8. 2019

Čeští vývojáři mobilních aplikací se nebojí ani rozšířené reality. Jako příklad můžeme uvést například AR smajlíky Facemoji...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail