PORADNA: Jak získat Apple Music za 69 Kč měsíčně?

PORADNA: Jak získat Apple Music za 69 Kč měsíčně?

Aplikace 19. 2. 2018

V médiích se nedávno objevila zpráva o tom, že Apple rozšiřuje nabídku studentských slev do České republiky. Studenti vysokých škol ušetří více než polovinu – měsíční předplatné je vyjde na 69 Kč. Spousta lidí ale při snaze o registraci narazila na problém.

Četl jsem si, že je na Apple Music možné získat studentskou slevu, pokud člověk studuje na VŠ. Když jsem ale zašel na stránku UniDays, kam Apple odkazuje, dočetl jsem se akorát, že moje země není podporována.

Ukázalo se totiž, že Apple využívá k ověření statusu studenta službu UNiDAYS. Pokud se ale vydáte na stránky UNiDAYS, objeví se akorát zpráva v angličtině, že Česká republika není mezi podporovanými zeměmi. Jak to tedy je? Platí sleva pro české studenty nebo ne?

Platí, ale podmínkou je, že se k ověření prostřednictvím UNiDAYS proklikáte přímo přes aplikaci Apple Music. Případně musíte zajít na speciální web, kam zadáte svůj e-mail a univerzitu, kde studujete (viz poradna). Po ověření můžete studentskou slevu využívat nejdéle čtyři roky. Poslechu tak už nic nebrání!

Máte otázky ohledně chytrého mobilu? Zeptejte se – odpovíme!

Čtěte také

Takhle by měl vypadat skládací mobil od Samsungu

Takhle by měl vypadat skládací mobil od Samsungu

Různé Před 22 hodinami

Ne, Samsungu neutekly žádné fotky jako v případě nedávno představeného Notu. Obrázky jsou dílem grafika Jonas Dähnert a webu...

Kdy a které telefony od Sony dostanou Android Pie? Oficiální seznam!

Kdy a které telefony od Sony dostanou Android Pie? Oficiální seznam!

Různé Včera

Dočká se i váš mobil aktualizace na nejnovější Android? Pokud vlastníte telefon od Sony, máte jasno. Společnost na svých stránkách...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail