TOP 3 aplikace pro nákupy přes internet. Hlídání ceny, doručení i platba mobilem

TOP 3 aplikace pro nákupy přes internet. Hlídání ceny, doručení i platba mobilem

Aplikace 10. 2. 2018

Fluctuate
Fluctuate je hlídací pes schopný sledovat změnu ceny zboží v různých e-shopech. Stačí zkopírovat do schránky odkaz na libovolný produkt v e-shopu a aplikace se sama zeptá, zda jej má zařadit do sledování. Následuje analýza e-shopu s cílem označit název produktu a cenu. Velké e-eshopy, jako je Amazon nebo eBay, zvládne Fluctuate bez problémů. U lokálních obchodů občas pozlobí. Naštěstí tu je možnost manuální opravy.

MasterPass
Máte platební karu Master Card? Pokud ano, můžete využívat platby přes aplikaci Master Pass. Je to vlastně takový mezistupeň mezi přímou platbou pomocí platební karty. Nemusíte při každém nákupu opisovat dlouhé číslo karty. Napíšete jej pouze jednou, do aplikace, s jejíž pomocí při nákupu jen naskenujete QR kód. Ochranu zajišťuje PIN nebo otisk prstu.

Aftership
Už máte objednáno? Tak teď už jenom počkat na to, až pošťák třikrát zazvoní. Přes aplikaci Aftership Package Tracker můžete sledovat aktuální stav zásilky. Mohli byste namítnout, že takovou službu nabízí pošta napřímo, a máte pravdu. Výhoda aplikace spočívá v její univerzálnosti. Svůj balík tu najdete, ať už objednáváte z e-shopu v Českých Budějovicích, Čelákovicích, nebo v Číně. Stačí vyťukat číslo zásilky a aplikace pozná, která společnost ji má na starosti. Díky tomu můžete dopravce okamžitě kontaktovat, pokud se s vaší zásilkou dlouho něco neděje. A to telefonicky nebo mailem.

Čtěte také

Osmý ročník ankety Česká hra roku zná své vítěze. Tady jsou!

Osmý ročník ankety Česká hra roku zná své vítěze. Tady jsou!

Hra Různé Před 19 hodinami

Včera proběhlo slavnostní vyhlášení ankety Česká hra roku 2017, kterou již osmým rokem pořádají kolegové z magazínu LEVEL,...

VIDEO: Co se stane, když do Nokie 3310 pustíte milión voltů?

VIDEO: Co se stane, když do Nokie 3310 pustíte milión voltů?

Různé Před 20 hodinami

Co myslíte, že se stane, když do staré dobré třicettřidesítky naperete jeden milion voltů? Není třeba spekulovat, tady je výsledek...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail