Potřebujete uklidit v mobilu? Zkuste tyhle aplikace!

Potřebujete uklidit v mobilu? Zkuste tyhle aplikace!

Aplikace 1. 2. 2018

Google Files GO
Aplikace Files Go od Googlu je skvělým nástrojem k úspoře místa v telefonu. Prohledá telefon a sama navrhne, co odstranit, abyste vyšetřili pár (set) megabajtů volného místa. Nejde jen o klasické promazání dočasných souborů. Umí také vyhledávat duplikáty a podobně. Velmi šikovná je také funkce rychlého přenosu souborů mezi dvěma telefony ve stylu Airdrop z iOS.

ES File Explorer
Tradiční správce souborů postupem roku nabobtnal o spoustu zbytečných funkcí a reklamy. Stále je však dobrým pomocníkem. Ze všech funkcí nejraději využíváme hromadnou odinstalaci aplikací. Místo toho, abyste mazali jednu apku po druhé, zaškrtáte aplikace, které potřebujete odstranit, a ES File Explorer se postará o zbytek.

Ever
V době mobilů s dvacetimegapixelovými fotoaparáty a 4K videem je často právě Galerie aplikací, co zabírá na mobilu nejvíce místa. Ever přesune fotky z mobilu na cloud. Kapacita není omezená, ale je tu jedna podmínka – dojde k nepatrnému snížení kvality snímků. Nic pro profesionální fotografy, ale pro nás, kdo máme mobil plný nepovedených selfíček, plně dostačující.

Dumpster
Bacha, ať při tom čištění mobilu neodstraníte něco důležitého! Dumpster funguje jako Koš ve Windows. To znamená, že když něco vymažete – cokoliv, putuje to nejprve do Koše. V případě omylu můžete do koše sáhnout a „zmuchlaný“ dokument obnovit. A nejen dokument, ale také fotky, videa, instalační nebo systémové soubory.

Čtěte také

Jak budete vypadat za 60 let? FaceApp je opět v kurzu

Jak budete vypadat za 60 let? FaceApp je opět v kurzu

Aplikace Včera

Všimli jste si? Spousta lidí (na internetu) najednou zestárla o desítky let. Může za to stará známá aplikace FaceApp. Sice už je na AppStore...

Pokémon GO upravuje souboje mez trenéry a systém hodnocení pokémonů

Pokémon GO upravuje souboje mez trenéry a systém hodnocení pokémonů

Hra Včera

Pokud stále hrajete Pokémon GO, očekávejte zásadní aktualizaci, která změní systém souboje mezi trenéry a také vyjádření hodnoty...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail