Potřebujete uklidit v mobilu? Zkuste tyhle aplikace!

Potřebujete uklidit v mobilu? Zkuste tyhle aplikace!

Aplikace 1. 2. 2018

Google Files GO
Aplikace Files Go od Googlu je skvělým nástrojem k úspoře místa v telefonu. Prohledá telefon a sama navrhne, co odstranit, abyste vyšetřili pár (set) megabajtů volného místa. Nejde jen o klasické promazání dočasných souborů. Umí také vyhledávat duplikáty a podobně. Velmi šikovná je také funkce rychlého přenosu souborů mezi dvěma telefony ve stylu Airdrop z iOS.

ES File Explorer
Tradiční správce souborů postupem roku nabobtnal o spoustu zbytečných funkcí a reklamy. Stále je však dobrým pomocníkem. Ze všech funkcí nejraději využíváme hromadnou odinstalaci aplikací. Místo toho, abyste mazali jednu apku po druhé, zaškrtáte aplikace, které potřebujete odstranit, a ES File Explorer se postará o zbytek.

Ever
V době mobilů s dvacetimegapixelovými fotoaparáty a 4K videem je často právě Galerie aplikací, co zabírá na mobilu nejvíce místa. Ever přesune fotky z mobilu na cloud. Kapacita není omezená, ale je tu jedna podmínka – dojde k nepatrnému snížení kvality snímků. Nic pro profesionální fotografy, ale pro nás, kdo máme mobil plný nepovedených selfíček, plně dostačující.

Dumpster
Bacha, ať při tom čištění mobilu neodstraníte něco důležitého! Dumpster funguje jako Koš ve Windows. To znamená, že když něco vymažete – cokoliv, putuje to nejprve do Koše. V případě omylu můžete do koše sáhnout a „zmuchlaný“ dokument obnovit. A nejen dokument, ale také fotky, videa, instalační nebo systémové soubory.

Čtěte také

PUBG, Clash Royale a další hry s výhodnými nabídkami! Google Play rozjel slevy na mobilní hry

PUBG, Clash Royale a další hry s výhodnými nabídkami! Google Play rozjel slevy na mobilní hry

Hra Před 21 hodinami

I Velikonoce mohou být příležitostí ke slevám v obchodech. V Obchodě Play aktuálně najdete hned dvě slevové sekce. V první jsou hry...

Samsung poslal skládací mobily novinářům. Některé už nefungují

Samsung poslal skládací mobily novinářům. Některé už nefungují

Vychytávka Před 21 hodinami

Recenzí novátorského mobilu Samsung Galaxy Fold už je plný internet. Díky tomu například víme, že rýha na displeji skutečně je vidět, i...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail