Aplikace vás naučí anglicky sledováním Pulp Fiction

Aplikace vás naučí anglicky sledováním Pulp Fiction

16. 6. 2014

Ve 24. Applikacích se věnujeme učení cizích jazyků. Jedna ze služeb, na kterou se v pořadu nedostalo, ale neměla by vám uniknout,  nese jméno ArchimedesCool. Učíte se tam totiž díky sledováním filmů!

Zahraniční filmy jsou dobrým způsobem, jak se naučit cizí jazyk. Ať již jste jako malí koukali na zahraniční televize, aniž byste jim rozuměli, nebo dáváte přednost filmům s titulky, je to dobrý způsob, jak do sebe dostat nějaká ta cizí slovíčka. Na podobném principu pak funguje i česká aplikace ArchimedesCool. a vám v několika krocích odhalí, co postavy ve filmu vlastně říkají. Díky tomu se tak učíte rozumět, případně pochopit významy jednotlivých slov či vět.

ejdříve si přehrajete scénu bez titulků. Až pak se podíváte do speciálního scénáře, kde najdete rozepsané, co postavy říkají. Anglicky a vedle i s českým překladem. Momentálně nabízí služba ArchimedesCool pětici filmů, kde by si měl každý přijít na své. Milovníci filmů ocení Pulp Fiction, fanoušci akce zase Expendables 2. Dále je k dispozici romantická komedie Hope Springs, „vycucaná“ romantika Twilight a animovaná pohádka Goat Story.

Podrobnosti o aplikaci najdete na oficiálních stránkách. Samotná aplikace je k dispozici zdarma na iOS.

ArchimedesCool stahujte zde!

Čtěte také

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace Před 21 hodinami

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Klávesnice SwiftKey láká hráče na smajlíky z herní série Halo

Klávesnice SwiftKey láká hráče na smajlíky z herní série Halo

Aplikace 16. 4. 2018

Po rozsáhlém updatu, který rozšířil klávesnici o sdílení lokace, kalendáře a řadu dalších praktických funkcí, přichází Microsoft...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail