Applikace na srazu fanoušků mobilních aplikací AppParade

Applikace na srazu fanoušků mobilních aplikací AppParade

19. 5. 2014

Pravidelně každého čtvrt roku se v pražském kině Bio Oko setkají nadšenci a vývojáři mobilních aplikací v rámci akce zvané AppParade. Součástí večera je pak řada krátkých prezentací, na kterých mohou vývojáři představit své výtvory publiku. Právě to pak zvolí vítěze večera, který si odnese nějakou zajímavou výhru.
 
Novým partnerem AppParade se stal mobilní operátor T-Mobile a to pro všechny soutěžící má hned několik příjemných bonusů. Společně s T-Mobilem totiž akci podpoří i naše Applikace. O celé akci tak nejenže budeme informovat, ale výherce dostane prostor v televizním pořadu, papírovém časopisu i u nás na webu.

Pokud jste tedy s přihláškou do AppParade váhali, měli byste to ještě promyslet. Svoje dílo nejenže ukážete několika desítkám nadšenců a lidí z oboru, ale zároveň máte šanci dostat svůj projekt do televize. AppParade proběhne v pondělí 26. května od 20:30. Podrobnosti o akci a přihlášku pro vývojáře najdete tady!

Přihlášky včetně prezentací je možné odeslat do půlnoci 24. května!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail