Mobil Energizer s vysokokapacitní baterkou výdrží šestnáct dní

Mobil Energizer s vysokokapacitní baterkou výdrží šestnáct dní

Vychytávka 8. 1. 2018

Společnost Energizer budete zřejmě znát jako výrobce baterií, víte ale, že „fušuje“ i do mobilů? Nepřekvapí, že jejich hlavní devizou je výdrž baterie. Platí to i pro nejnovější model Energizer Power Max P600S, který slibuje výdrž až 16 dní. Samozřejmě ve stand-by módu. Pokud byste telefon využívali bez přestání, vydrží 12 hodin. Kapacita baterie je úctyhodných 4500 mAh, telefon navíc podporuje rychlonabíjení (12 V) přes USB-C.
 
A co další charakteristiky? Za zmínku stojí určitě 5,99palcový 1080p displej, lemovaný velmi tenkými rámečky. Pokud jde o operační paměť a vnitřní úložiště, do prodeje půjdou dvě verze: jedna s 3 GB RAM a 32 GB velkým úložištěm a druhá se 6 GB RAM a 64 GB na aplikace, multimédia a hry. Na karbonovém těle přístroje najdete hned tři objektivy. Duální foťák od Samsungu na zadní straně nabízí 13 + 5 Mpx, přední pak 8 Mpx. Blesk mají oba.
 
Nevypadá vůbec špatně. Trochu nás ale mrzí, že výrobce uchýlil k Android 7 Nougat a nezvolil novější Oreo. Co zatím chybí, je informace o ceně. Telefon jde do prodeje v druhé polovině ledna (aspoň tedy v zahraničí), ale za kolik, to nevíme.

GALERIE

Čtěte také

Před 10 lety byl oznámen první chytrý mobil s Androidem

Před 10 lety byl oznámen první chytrý mobil s Androidem

Různé Včera

Před deseti lety byl slavnostně odhalen T-Mobile G1 alias HTC Dream. Mobil se vymezoval proti iPhonu a to nejen svým otevřeným operačním...

Šéf Applu obhajuje ceny nových telefonů: iPhone si může dovolit každý

Šéf Applu obhajuje ceny nových telefonů: iPhone si může dovolit každý

Různé 21. 9. 2018

Tim Cook byl nedávno hostem pořadu Good Morning America a i když mu moderátorka celou dobu spíše pochlebovala, nakonec padlo i ožehavé téma...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail