Mobil Energizer s vysokokapacitní baterkou výdrží šestnáct dní

Mobil Energizer s vysokokapacitní baterkou výdrží šestnáct dní

Vychytávka 8. 1. 2018

Společnost Energizer budete zřejmě znát jako výrobce baterií, víte ale, že „fušuje“ i do mobilů? Nepřekvapí, že jejich hlavní devizou je výdrž baterie. Platí to i pro nejnovější model Energizer Power Max P600S, který slibuje výdrž až 16 dní. Samozřejmě ve stand-by módu. Pokud byste telefon využívali bez přestání, vydrží 12 hodin. Kapacita baterie je úctyhodných 4500 mAh, telefon navíc podporuje rychlonabíjení (12 V) přes USB-C.
 
A co další charakteristiky? Za zmínku stojí určitě 5,99palcový 1080p displej, lemovaný velmi tenkými rámečky. Pokud jde o operační paměť a vnitřní úložiště, do prodeje půjdou dvě verze: jedna s 3 GB RAM a 32 GB velkým úložištěm a druhá se 6 GB RAM a 64 GB na aplikace, multimédia a hry. Na karbonovém těle přístroje najdete hned tři objektivy. Duální foťák od Samsungu na zadní straně nabízí 13 + 5 Mpx, přední pak 8 Mpx. Blesk mají oba.
 
Nevypadá vůbec špatně. Trochu nás ale mrzí, že výrobce uchýlil k Android 7 Nougat a nezvolil novější Oreo. Co zatím chybí, je informace o ceně. Telefon jde do prodeje v druhé polovině ledna (aspoň tedy v zahraničí), ale za kolik, to nevíme.

GALERIE

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail