Belkin představil hrnec ovládaný mobilem

Belkin představil hrnec ovládaný mobilem

10. 1. 2014


Aplikace pomáhají snad již v každém aspektu našeho života. I pro vaření jich existuje hromada – můžete kuchtit recepty podle elektronických kuchařek, appky vám poradí, co můžete uvařit ze surovin, co máte právě v ledničce atd. Nicméně, aby se z telefonu stal samotný nástroj vaření, to tady ještě nebylo.

Společnost Belkin, která stojí za řadou mobilního i počítačového příslušenství tento týden představila chytrý hrnec na vaření. Ten budete moci ovládat přes internet a aplikaci v mobilu. Kdekoliv tak budete mít přehled, jak to zrovna vypadá s vařením vašeho obědu, případně budete moci rovnou nastavit teplotu, s jakou hrnec momentálně pracuje.

Crock-Pot WeMo pomůže těm kuchtíkům, kteří sice rádi vaří (několik hodin), ale už je tolik nebaví postávat u plotny. Na rozdíl od chytré matrace se chytrý hrnec bude prodávat za poměrně rozumnou cenu 99 dolarů a do prodeje by se měl dostat na jaře tohoto roku. Hrnečku vař se tak pomalu stává skutečností.
 

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 20 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 20 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail