5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka 14. 12. 2017

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité sundat si růžové brýle a vystřízlivět! Mít aktuálně jeden z nejlepších mobilních telefonů na trhu má totiž celou řadu nevýhod! Pojďme se na ně podívat…Už se nemůžete vymlouvat na to, že se vám nešlo dovolat, protože se vám vybil mobil.
Klasický trik všech zevlů a pařmenů, kteří unikají před povinnostmi výmluvou, že se jim vybil telefon. Kdepak, Huawei Mate 10 Pro vydrží v pohodě nabitý dva dny v kuse. Nemluvě o rychlonabíjení, díky kterému baterku telefonu nacucáte na 50 % za 30 minut. Sakra!

Proklatě ostré kompromitující fotky z večírků.
Výhodou všech klasických mobilů bylo to, že fotky z večírků byly rozmazané stejně jako vaše paměť. Jenže Mate 10 Pro s dvojicí objektivů Leica fotí za šera (v podstatě ve tmě) stejně ostře, jako když pak druhý den dostanete mazec od holky nebo od šéfa, co že jste to zase vyváděli… Kurňa!

Je chytřejší a rychlejší, než vy kdy budete.
Kromě toho, že má 6 GB RAM a nejnovější procesor Kirin, disponuje ještě koprocesorem pro umělou inteligenci. Ta pomáhá nejen při focení, ale v průběhu užívání se Mate 10 Pro naučí rozpoznávat vaše návyky a těm se pak přizpůsobí. Díky tomu je rychlejší při spuštění aplikací a zároveň šetří baterii. Do prdky...

Budete línější a hloupější.
Proč se učit pokročilé fotografické techniky a nastavení, když to foťák zvládne za vás? Proč se učit cizí jazyky, když je v telefonu chytrý překladač? Ta proklatá A.I. vám usnadní život, až to není hezké. Díky Microsoft Translatoru dokáže takřka v reálném čase překládat do 20 jazyků. A to i offline. Naštěstí, čeština tam zatím chybí.

Můžete pracovat kdekoliv a váš šéf toho bude využívat!
Huawei Mate 10 Pro v podstatě zastoupí PC (výkon na to má). Přes kabel ho v pohodě připojíte k televizi a když k němu přes bluetooth přidáte klávesnici s myší, můžete dřít večer na pivu, o víkendu na výletě, v létě na dovolené. A ani s tou baterkou vám to nikdo neuvěří. Do háje!

A samozřejmě, nejhorší na tom je, že si na tohle všechno zvyknete a pak… pak musíte telefon zapůjčený na recenzi vrátit. Anebo si ho rovnou koupíte, abyste ho pak stejně rozflákali jako všechny ty Huawei Mate před tím… Ono je sice součástí balení i plastové pouzdro, ale proč byste ho používali, že jo. Život je prostě tak nefér.

GALERIE

Čtěte také

Jak budete vypadat za 60 let? FaceApp je opět v kurzu

Jak budete vypadat za 60 let? FaceApp je opět v kurzu

Aplikace Před 23 hodinami

Všimli jste si? Spousta lidí (na internetu) najednou zestárla o desítky let. Může za to stará známá aplikace FaceApp. Sice už je na AppStore...

Pokémon GO upravuje souboje mez trenéry a systém hodnocení pokémonů

Pokémon GO upravuje souboje mez trenéry a systém hodnocení pokémonů

Hra Včera

Pokud stále hrajete Pokémon GO, očekávejte zásadní aktualizaci, která změní systém souboje mezi trenéry a také vyjádření hodnoty...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail