T-Mobile rozdává 750 Kč na půjčení auta přes aplikaci SmileCar!

T-Mobile rozdává 750 Kč na půjčení auta přes aplikaci SmileCar!

Aplikace 8. 11. 2017

Nevíme jak vy, ale my obvykle nevycházíme z autopůjčovny s úsměvem na tváři. Taky kdo by se smál při cenách půjčovného a stavu vozového parku! Proto fandíme projektům jako Smile Car, které usnadňují půjčování aut mezi řidiči – bez prostředníka v podobě autopůjčovny. Vše se odehraje v mobilní aplikaci, přes níž si můžete auto vypůjčit, ale stejně tak nabídnout k pronájmu svůj vlastní vůz. Lepší, než aby se na auto prášilo v garáži. Takhle vám může docela slušně vydělat.

Celý proces je velmi rychlý. Registrace požaduje jen základní informace, takže za minutku, dvě už si prohlížíte nabídku aut. SmileCar využívá vaší lokace k zobrazení aut z okolí, ale klidně si můžete vybírat i podle jiných faktorů. Například podle hodnocení uživatelů nebo ceny. Půjčovné se pohybuje zhruba na polovině toho, co si účtují půjčovny aut. Slušné auto seženete už za tři stovky na den.Docela zajímavé je řazení aut podle výkonu. Odhalí totiž to nejlepší v nabídce. Limuzíny od Audi, americké „muscle cars“, mercedesy a podobně. SmileCar nemusí být jen praktickým nástrojem, ale i zážitkovou aplikací. Který chlap nezatoužil po projížďce v pravém americkém mustangu?

Pokud máte konkrétní představu o vozu, není nic jednoduššího, než zadat požadované parametry do vyhledávání: automatická převodovka, elektrický pohon, sedan, najeto do 50 tisíc km… a tak podobně. Můžete si dokonce zobrazit nabídku podle toho, jestli je řidič ochotný vůz přivézt do vámi zvolené lokace.

Stejně jednoduše funguje pronájem vozu. Nebo přesněji vozů, protože aut můžete mít v aplikaci, kolik jen chcete. Stačí jen vyplnit údaje, přidat fotku a nabídnout auto k pronájmu. Během zápůjčky je auto pojištěno.

Další informace najdete přímo v aplikaci. S jejím stahováním moc neotálejte, ať vám neunikne akce na Našim pro radost. T-Mobile rozdává svým zákazníkům slevu 750 Kč na půjčení prvního vozu. Pokud uvažujete o tom, že byste nabídli své auto ostatním, můžete získat 500 Kč bonus k penězům inkasovaným za pronájem. Zatímco slevu na půjčení vozu získáte uplatněním kódu při odesílání poptávky, pro získání bonusu za pronájem vlastního vozu zadáváte tzv. zvací kód už při registraci.

Veškeré podmínky si můžete prostudovat na Našim pro radost.

Čtěte také

Pouze důležitá upozornění. Gmail už vás nebude tolik otravovat

Pouze důležitá upozornění. Gmail už vás nebude tolik otravovat

Aplikace Včera

Kolik vám za den přijde e-mailů? Deset, dvacet, sto? A kolik z těchto mailů opravdu stojí za vaši pozornost? Zpravidla je to jen zlomek....

Aplikace Crown dělá ze seznamky hru, ve které jste hlavní cenou vy

Aplikace Crown dělá ze seznamky hru, ve které jste hlavní cenou vy

Aplikace Včera

Crown je další aplikace, která se snaží změnit způsob, jakým se seznamujeme. Celý proces připomíná sportovní turnaj. Každý den přesně...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail