Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou k tomuhle již značně zatuchlému žánru. Přesně to se povedlo novince Into the Dead 2 od Pik Pok Games.

Z ukázek se hra může jevit jako obyčejná střílečka, ale ve skutečnosti je to spíš runner, ve kterém si občas zastřílíte. Vaším úkolem je tu především uběhnout určitou vzdálenost. Ale když cestou sundáte pár zombíků, nikdo se na vás zlobit nebude.

Pokud jde o ovládání, vlastně jen uhýbáte zprava doleva a střílíte. Zprvu se vám zombíci budou jen stavět do cesty, ale postupem do nových levelů vám začnou vyloženě nadbíhat. Také narazíte na nové druhy zombií, například na hromotluky nastrojené v brnění policejních jednotek.To, co jsme napsali o Into the Dead 2, by s klidem obstálo i jako popis prvního dílu. Nabízí se tedy otázka, co nového dvojka přináší. V první řadě je to příběh. Už si nechodíte jen tak zaběhat mezi živé mrtvé. Jste kamioňákem, který měl dopravní nehodu a teď snaží se doběhnout ke své rodině dříve, než tam doběhnou sprinteři z týmu nemrtvých. Děj se posouvá téměř výhradně komunikací přes vysílačku, ale lepší než nic.
Kromě příběhového módu najdete v nabídce také denní questy, kde si hlavně zastřílíte nebo soutěž o co nejdelší běh bez zaškobrtnutí o zombíka. Je to super zpestření, a ještě máte možnost přijít k nějakým lepším zbraním.

Hra je zdarma, ale trpí nemocí Free-to-Play her, které tlačí hráče k investici do předražených zbraní nebo otrockému sledování reklamy. Pokud budete systém bojkotovat, brzy narazíte na hradbu v podobě vysoké obtížnosti. Vaše zbraně prostě nebudou dostatečně silné.

Into the Dead 2 si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Pouze důležitá upozornění. Gmail už vás nebude tolik otravovat

Pouze důležitá upozornění. Gmail už vás nebude tolik otravovat

Aplikace Včera

Kolik vám za den přijde e-mailů? Deset, dvacet, sto? A kolik z těchto mailů opravdu stojí za vaši pozornost? Zpravidla je to jen zlomek....

Aplikace Crown dělá ze seznamky hru, ve které jste hlavní cenou vy

Aplikace Crown dělá ze seznamky hru, ve které jste hlavní cenou vy

Aplikace Včera

Crown je další aplikace, která se snaží změnit způsob, jakým se seznamujeme. Celý proces připomíná sportovní turnaj. Každý den přesně...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail