Rozlučte se s Arrow Launcherem, přichází Microsoft Launcher

Rozlučte se s Arrow Launcherem, přichází Microsoft Launcher

Aplikace 7. 10. 2017

Po smrti Windows Phone společnost Microsoft přeorientovala své vývojáři na Android a iOS. Microsoft Launcher je jedním z jejich nejnovějších výtvorů právě pro Android, i když do velké míry staví na „garážovém“ projektu Arrow Launcher.

Aplikace přiblíží váš mobil k vašemu počítači. Vzhledově, ale hlavně funkčně. V personalizovaném feedu najdete informace o všem důležitém. Naplánované schůzky, aktualizované dokumenty nebo třeba nové kontakty. Přehled si můžete dokonce nastavit místo klasické hlavní obrazovky.

Praktická je taky funkce Send to PC. Pokud začnete upravovat nějaký dokument nebo třeba obrázek na mobilu, můžete v práci plynule navázat na svém počítači. Samozřejmě za předpokladu, že využíváte kancelářský software Microsoftu, zejména Office 365. Pokud otevíráte Word jen občas jen, abyste opsali domácí úkol z Wikipedie, Microsoft Launcher nebude to pravé pro vás.

Microsoft Launcher si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Včera

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail