SEGA přinesla Golde Axe na mobily! Stahujte zdarma

SEGA přinesla Golde Axe na mobily! Stahujte zdarma

Hra 2. 9. 2017

Vyšla téměř před třiceti lety, ale dodnes si živě pamatujeme hádky o to, kdo bude hrát za trpaslíka. V kooperativní rubačce Golden Axe měl malý bijec díky sekerce jasnou převahu před barbarem a amazonkou.

V mobilní verzi hry, která vyšla v rámci programu SEGA Forever, takové konflikty nehrozí. Hra totiž neobsahuje multiplayer. Jinak je ale věrnou kopií originálu (vlastně jde o původní hru spuštěnou v emulátoru). Budete kosit barbary, nakopávat skřety, ze kterých vypadává kouzelný lektvar, a sem tam osedláte draka, aby vás z něj následně nepřátelé shodili.Pouť za bájnou Zlatou sekerou a záchranou království je na mobilu o něco obtížnější díky virtuálnímu ovládaní. Naštěstí hra podporuje externí ovladače. Ve srovnání s prvními hrami ze SEGA Forever běží Golden Axe na mobilu plynuleji a bez chyb.

Hru si můžete stáhnout zdarma. Daní je občasná reklama a nutnost ukládat hru online. Pokud ale vydavateli přispějete přes nákup v aplikaci, reklamy zmizí a získáte také možnost ukládat pozice lokálně.

Golde Axe si můžete stáhnout zde (spolu s dalšími SEGA hrami)!

Čtěte také

Osmý ročník ankety Česká hra roku zná své vítěze. Tady jsou!

Osmý ročník ankety Česká hra roku zná své vítěze. Tady jsou!

Hra Různé Před 19 hodinami

Včera proběhlo slavnostní vyhlášení ankety Česká hra roku 2017, kterou již osmým rokem pořádají kolegové z magazínu LEVEL,...

VIDEO: Co se stane, když do Nokie 3310 pustíte milión voltů?

VIDEO: Co se stane, když do Nokie 3310 pustíte milión voltů?

Různé Před 20 hodinami

Co myslíte, že se stane, když do staré dobré třicettřidesítky naperete jeden milion voltů? Není třeba spekulovat, tady je výsledek...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail