Aplikace eParkomat vám najde volné místo i v centru Prahy

Aplikace eParkomat vám najde volné místo i v centru Prahy

Aplikace 29. 8. 2017

Navigaci v mobilu používá dneska snad každý, ale věděli jste, že existuje i aplikace, která vás odnaviguje k volnému parkovacímu místu? Jmenuje se eParkomat a informace o volných stáních dokáže „předpovědět“ s více než 90% přesností.

Nemapuje jen o komerční parkoviště, ale také o parkovací stání na ulici. K parkovištím dodává informace o případných omezení i cenu. Na spouště míst můžete přímo přes aplikaci parkovné zaplatit nebo prodloužit, aniž byste museli vážit cestu k automatu. Ostatně, někdy je problém takový automat vůbec najít.Pokud využíváte službu Chytré aut od T-Mobile, tak vás bude zajímat, že s ní dá eParkomat propojit. Část funkcí díky tomu můžete zautomatizovat. Aplikace eParkomat například automaticky detekuje místo, kde jste právě zaparkovali a upozorní vás v případě expiraci času pro parkování.

Aplikace jako taková je zdarma, ale některé prémiové funkce jsou dostupné pouze uživatelům s předplatným. Zákazníci T-Mobile mají unikátní možnost získat eParkomat Premium na rok zdarma. Stačí, když si výhodu aktivují na portále nebo v aplikaci Našim pro radost. Nabídka ale končí už zítra!

Více informací na Našim pro radost.

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail