Nová verze cyklonavigace UrbanCyclers přináší heatmapy a odměny pro uživatele

Nová verze cyklonavigace UrbanCyclers přináší heatmapy a odměny pro uživatele

Aplikace 5. 6. 2017

Pokud jde o mobilní aplikace, cyklisté mají rozhodně z čeho vybírat. My se dnes zaměříme na aplikaci určenou lidem, kteří jezdí na kole do práce. Jmenuje se UrbanCyclers a i když se to z názvu nemusí zdát, jde o českou apku.

Funguje podobně jako třeba Mapy Google. Vyberete, kam se chcete dostat, a dostanete doporučenou trasu s navigací. UrbanCyclers umí najít cesty nejrychlejší, nejpohodovější a umí i kombinovat jízdu na kole se svezením v MHD. Vše vyhledáno s ohledem na cyklisty. Aplikace funguje na území celé České republiky, ale její funkce naplno uplatníte ve velkých městech. Hlavně v Praze.

Nová verze apky přináší zajímavou funkci v podobě heatmapy, ze které je na první pohled patrné, jaké trasy cyklisté volí nejčastěji. Mimochodem, mladá apka jich má přes dvacet tisíc a za měsíc najezdí klidně i milion kilometrů. Aplikace je nově motivuje k jízdě slevami do obchodů (zpravidla s cyklodoplňky) a soutěžemi, například o skládací kolo Brompton. Další důvod, proč jezdi do práce na kole!

UrbanCyclers si můžete stáhnout zde.

 

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Před 20 hodinami

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail