​Brýle od DJI slibují nové zážitky z pilotování drona

​Brýle od DJI slibují nové zážitky z pilotování drona

25. 4. 2017

DJI má ve světě dronů pověst inovátora. Představení každého nového drona tohoto čínského výrobce je proto sledováno s velkým očekáváním. Tentokrát ale Číňani nepředstavili jen drona, ale také brýle pro sledování záběrů z kamery na kvadrokoptéře.

DJI Goggles vypadají jako klasické brýle pro virtuální realitu. Když si je ale nasadíte, nic virtuálního nuevidíte. Koukáte na svět kolem sebe objektivem dronu a to v HD nebo ve full HD kvalitě. Záleží na tom, jak vysoko dron zrovna létá.Pohybem hlavy se můžete svobodně rozhlížet a díky poměrně rychlé odezvě můžete mít brýle nasazené nejen jako divák, ale i jako pilot drona. Brýle na hlavě, ovladač v ruce a můžete létat, kam vás jen dosah dronu pustí. DJI Goggles jsou opatřeny dotykovou ploškou pro aktivací různých módů letu a funkcí, které byste normálně aktivovali na displeji svého mobilu.

DJI Goggles jsou kompatibilní s drony série Phantom 4, Inspire a Mavic Pro. Do prodeje jdou koncem května za cenu 449 USD (v přepočtu zhruba 11 tisíc korun). Baterie vydrží 6 hodin na jedno nabití. 

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Včera

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail