​Microsoft ohlásil konec Wunderlistu, nahradí ho nová aplikace

​Microsoft ohlásil konec Wunderlistu, nahradí ho nová aplikace

24. 4. 2017

Wunderlist jsme měli v Applikacích mnohokrát a vždycky jsme jej chválili. Pro jeho přehlednost, intuitivnost, a hlavně nabídku funkcí. Obliba uživatelů nakonec vedla k tomu, že aplikaci pohltil Microsoft.

Po téměř dvou letech standardních updatů nastínil, jaké má s aplikací plány: Wunderlist skončí a nahradí jej Microsoft To-Do. V tuto chvíli si můžete stáhnout obě aplikace, ale jakmile vývojáři doladí Microsoft To-Do ke své a uživatelské spokojenosti, Wunderlist z nabídky storů zmizí.Na první pohled vás překvapí, jak jednoduchý úkolovník Microsoft To-Do je. Můžete přidávat seznamy a do těch přiřazovat úkoly. V rámci úkolu si můžete psát poznámky a nastavit datum splnění. To je všechno. Úkoly nemůžete nikomu delegovat, nedají se k nim přidávat přílohy nebo podúkoly. Jedinou zajímavou funkcí jsou Návrhy skrývající se pod žárovičkou v pravém horním rohu. Jde o přehled splněných i chystaných úkolů, se kterým si rychle naplánujete svůj den.

Jde však o první verzi aplikace a do budoucna snad přinese další možnosti využití. Integrace do systému Office 365 propojí úkolovník s ostatními kancelářskými aplikacemi. Už nyní je možné například synchronizovat úkoly s Outlookem. Uvidíme, na soudy je zatím brzo.

Microsoft To-Do si můžete stáhnout zde. 

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail