​Facebook se dočká velkých změn. Opět ve stylu Snapchatu

​Facebook se dočká velkých změn. Opět ve stylu Snapchatu

24. 5. 2017

Fotografické a video-příběhy, co po 24 hodinách nenávratně zmizí, už máme v Instagramu, Messengeru a nesmíme zapomenout ani na Snapchat, který s touto funkcí před lety přišel jako první. Teď se funkce objeví i v základní aplikaci Facebooku. Není to zas takové překvapení. Facebooku své Stories testoval už od ledna v Irsku a Brazílii.
 

Today, we’re excited to introduce the new Facebook camera. We think it’ll give everyone more ways to express themselves and share what they’re up to. So from now on, you can just let your camera do the talking.

Zveřejnil(a) Facebook dne 27. březen 2017


Novinka byla zřejmě přijata pozitivně, protože v následujících týdnech se Facebook Stories rozšíří do celého světa. Kolečka s příběhy přátel se zobrazí hned po vyhledávací lištou. Vedle nich bude trochu výraznější tlačítko Direct pro zaslání fotky či videa soukromě vybraným přátelům.

K dočasným příspěvkům neodmyslitelně patří zábavné filtry a 3D masky po vzoru MSQRD. Můžete se těšit mimo jiné na masky ve stylu Wonder Woman, Šmoulů, Power Rangers nebo třeba nového Vetřelce. Tak sledujte updaty, ať máte tuto novinku jako první!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail