​Seznamka Tinder má tajnou sekci jen pro zvané

​Seznamka Tinder má tajnou sekci jen pro zvané

13. 3. 2017

Aplikačním seznamkám se budeme podrobně věnovat v pátém díle Applikací a samozřejmě dojde i na Tinder. Bohužel, funkci Tinder Select otestovat nemůžeme. Je pouze pro zvané. Dokonce ani samotný Tinder ji nikde nezmiňuje, tedy s výjimkou stránky, co slouží jako brána do klubu.

Do uzavřené sekce se dostanete pouze s pozvánkou a tu Tinder posílá jen celebritám a mimořádně úspěšným uživatelům seznamky. Zjednodušeně řečeno: těm, kdo získávají vysoce nadprůměrné počty lajků. Vyvolení z Tinder Select mají moc nominovat další kandidáty pro zařazení do exkluzivního klubu, ale každý musí být nakonec schválen zaměstnanci Tinderu.

Zajímavé je, že „klub krásných a úspěšných“ běží potajmu již několik měsíců. Tinder o něm prostě nikomu neřekl. Na internetu se jen objevilo pár dotazů od překvapivých uživatelů netušících, že byli do výběru zařazeni.

Tinder si můžete stáhnout zde. 

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail