​Dneska startuje nová řada Applikací! V 10:45 na Prima COOL

​Dneska startuje nová řada Applikací! V 10:45 na Prima COOL

4. 3. 2017

Tak a je to tady! Po dvou měsících repríz starších dílů konečně startují nové Applikace. Nejde jen o novou řadu, pořad jako takový je komplet nový. Počínaje novými moderátory, novým studiem, novou grafikou, ale i novými rubrikami a způsobem testování mobilních aplikací.

V prvním díle se podíváme na aplikace pro úpravu selfíček. Nečekejte ale klasické recenze. Moderátoři otestují aplikace pěkně na sobě nebo přesněji na jednom z nich – Alešovi. Dokáží aplikace „vytunit“ jeho kulatý obličej natolik, aby si přes seznamku domluvil rande?

Kromě Challenge vás čekají také rubriky Novinky, kde rozebereme ty největší šílenosti ze světa chytrých zařízení, TOP aplikace, Vychytávka týdne a Unboxing. TOP aplikace jsou jasné – otestujeme nejlepší apky, na které jsme během posledního týdne narazili. V rubrice Vychtávka týdne se pak zaměříme na jednu aplikaci nebo gadget, a pečlivě ji rozebereme. A konečně v Unboxingu moderátoři rozbalí tajemnou krabičku a udělají vše, co jim obálka uvnitř poručí. Máte se na co těšit!

Sledujte Applikace

  • sobota: 10:45 (premiéra)
  • neděle 1:15
  • neděle 7:20
  • pondělí 14:50
  • úterý 2:55
  • úterý 4:05

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail