Vyvražďovačka Slayaway Camp potrápí váš mozek

Vyvražďovačka Slayaway Camp potrápí váš mozek

Hra 20. 2. 2017

Spojování stejnobarevných bonbónků, skládání rozmanitých dílků do ucelených řad a vraždění táborníků – co mají tyto tři hry společného? Budete se divit, ale jde o zástupce stejného žánru. Ve všech případech jde o puzzle.

Prostředí tábora, kde řádí zabiják, dělá ze Slayaway Camp originální herní počin. Kdybyste postavy vraha jeho obětí vyměnili za anonymní barevné kostičky, hra by fungovala, ale asi by si jí těžko někdo všiml.

Se svým vrahounem můžete posouvat pouze ve dvou směrech. Vždy jde se pohybuje tak daleko, dokud nenarazí na nějakou překážkou. Tou překážkou může být dřevěná bedna, plot, oběť, ale také past. Cílem je dostat se k potenciálním obětem a poté, co je všechny odstraníte, k symbolu pentagramu, který vás posune dál.Zpočátku je hra až směšně triviální. Postupem času ale přibývají nástrahy. Ať už v podobě pastí nebo policistů, kteří vás bez mrknutí oka zastřelí. Někdy zase není problém odstranit všechny „cíle“, ale dostat se na symbol pentagramu pro ukončení mise. Proto musíte své oběti před zabitím nasměrovat na to správné místo. Buďto je vylekáte a oni popoběhnou, nebo je přilákáte prozvoněním telefonu. Z jednoduché hříčky se stávají hardcore vražedné šachy, kde musíte promýšlet každý tah.

Bohužel, hra není zrovna levná. Proto jsme ocenili možnost vyzkoušet si bezplatné demo. Ne na mobilu, ale přímo ve webovém prohlížeči.

Slayaway Camp si můžete stáhnout zde (App Store)

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail