​Natural Cycles je první antikoncepce v podobě aplikace

​Natural Cycles je první antikoncepce v podobě aplikace

9. 2. 2017

Ve světě mobilních aplikací se odehrála nevídaná věc. Německé ministerstvo zdravotnictví uznalo mobilní aplikaci Natural Cycles jako efektivní metodu antikoncepce a udělila ji certifikaci „lékařského přístroje“. Když to přeženeme, můžeme prohlásit, že místo prášků vám na gynekologii v budoucnu lékař „předepíše“ stažení mobilní aplikace.

Ke správnému fungování je kromě aplikace vyžadován také teploměr, který dokáže změřit tělesnou teplotu s přesností na dvě desetinná místa. A svědomitost uživatelky. Do apky je potřeba zapisovat každý den tělesnou teplotu. Natural Cycles dokáže na základě změny teplot vypočítat plodné a neplodné dny. Tato metoda funguje s přesností 99,5%, což potvrdily i klinické testy.

Bohužel, ani tato antikoncepce není zdarma. Funguje na bázi měsíčního předplatného, kdy zaplatíte zhruba dvě stovky měsíčně. Nějakou dobu ji můžete testovat bezplatně.

Natural Cycles si můžete stáhnout zde (úplně dole)

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 7 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 7 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail