Chytrá váha Withings Cardio Scale odhalí vysoký krevní tlak

Chytrá váha Withings Cardio Scale odhalí vysoký krevní tlak

21. 12. 2016

Přednosti chytrých vah už jsme testovali mnohokrát, poslední model, který nám přistál na redakčním stolku byl Withings Cardio Scale. Tak jsme ji zvážili!

Ne že by to na naše panděro mělo jakýkoliv vliv, ale už podle rozbalování jsme poznali, že máme co do činění s výrobkem, kterému byla věnována velká péče. Instalace proběhla bez problému, potěšilo nás, že váha využívá nabíjení přes microUSB, protože přeci jen doba tužkových baterek ustupuje. Kabel dostanete, nabíječku na 99 % máte doma.

Po jednoduché instalaci aplikace váhu spárujete se svým telefonem a můžeme přejít k prvnímu vážení. Kilogramy vám ukáží i ty nejtupější váhy, zde se dozvíte ještě tělesný tuk, procento kostí či svalů v těle nebo BMI. To všechno si můžete prohlédnout v aplikaci, která může dokonce sloužit jako takový váš deníček. A když do ní budete důsledně vyplňovat i tělesnou aktivitu a příjem potravy, zvládne fungovat i jako poradce na hubnutí.Dobře, tohle byly vesměs funkce všech chytrých vah, teď mrkneme, proč se této říká Cardio. Protože dokáže změřit a sledovat rychlost průtoku krve, čímž nejen může odhalit vysoký krevní tlak, nedostatečnou pružnost tepen a celkové zdraví kardiovaskulárního systému. Údaje vám však ukáže až po pátém měření, což dává smysl, protože tady není možné strašit infarktem, když jste se náhodou vážili po dvojitém espressu. 

Všechny výsledky si pochopitelně můžete prohlédnout v apce. Ta nabízí vlastní systém sledování výživy, ale můžete ji spárovat s dalšími jako je třeba Endomondo, MyFitnessPal, Nike+, Runkeeper nebo třeba Daily Burn.

Jen dodáme, že elegantní váha rozpozná až 8 uživatelů, což i pro naši košatou rodinu bohatě stačí. 

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail