Buď fit, buď Fitbit!

Buď fit, buď Fitbit!

20. 12. 2016

Sporttrackerů jsme vám ukazovali zde na webu i v pořadu mnoho, od Mio Fuse po Wave, který se hodí převážně pro plavce. My jsme naposledy měli v ruce… respektive na ruce modely Fitbit, což jsou na poli chytrých náramků průkopníci.
Fitbit Alta je menší a elegantnější. Na první pohled jsme měli dojem, že vystouplý tvar nás bude tlačit nebo překážet, ale kupodivu jej téměř okamžitě přestanete vnímat, což je dobře. Alta Měří kroky, vzdálenost, spálené kalorie a dokonce vám monitoruje spánek! Líbilo se nám, že nám dá vědět, když někdo volá nebo napíše SMS, nelíbilo, že podle našeho docela přeměřuje a ukazuje vyšší výkony, než jakých jsme dosáhli.Pokud chcete sporttracker i na běhání, zkuste Fitbit Charge 2, který zvládá výše zmíněné a navíc měří tepovou frekvenci. Zkoušeli jsme venku i na pásu a jak nám to v tělocvičně vungovalo skvěle, při venkovním běhání jsme zatím nenašli úplně optimální nastavení, jak mít náramek pevně na ruce (což je základ měření tepovky), a přitom jej moci bez problémů sledovat. Přeci jen nyní běháme minimálně se dvěma vrstvami.

Sporttrackery nabízí motivaci sami o sobě. Nastavíte si denní cíl a nás leckdy průběžný výsledek ještě dokopal k večerní procházce. Což je nakonec ten důvod, proč si podobné věci pořizujeme. Dalším může být hecování s kolegy, kamarády, s partnerem. Ve dvou se to lépe táhne a trumfování se navzájem může být dalším motorem pro vaši aktivitu. Fitbit funguje na trhu dlouho, tak je velká šance, že někdo ze známých bude mít. Anebo si nadělte pod stromeček Fitbit v páru. Jaký pro koho?

Fitbit Charge 2 je asi spíše pro pány. Není tak elegantní jako Alta, ale zas není o moc dražší, přičemž funkcí nabízí víc. 

Čtěte také

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hra 20. 3. 2018

U několika her v nabídce Google Play, přesněji u šesti titulů od předních vydavatelů, se objevilo vedle Instalovat nové tlačítko...

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

Hra 20. 3. 2018

Po dlouhém testování v Číně a kratičkém, dvoudenním testu v Kanadě si může konečně PlayerUnknown’s Battlegrounds alias...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail