​Nová aplikace od Google vás donutí natáčet video správně

​Nová aplikace od Google vás donutí natáčet video správně

18. 4. 2014

Nestává se, že bychom dva dny po sobě upozornili na jednu a tu samou aplikaci, nicméně Google Camera si to zaslouží. Včera jsme vás informovali o tom, že se objevila nová fotografická aplikace s českým názvem Fotoaparát Google. Ta disponuje hned několika vychytávkami, ale jednu zajímavost jsme přeci jenom opomněli – aplikaci vám řekne, jak máte správně natáčet video.

Abychom vás uvedli do obrazu, existuje několik aplikací, které se starají o to, aby video z mobilu mělo širokoúhlý formát a to i v případě, když lidé točí video na výšku. Připomenout můžeme například Horizon (ke stažeení zde). Ostatně, točit video na výšku je proti přírodě, displejům, monitorům i televizorům. I přes to se tak stále děje.

Google tak vyrazil do boje s tím, že vám při natáčení videa v jeho nové aplikaci naznačí, že svůj telefon držíte špatně. Při natáčení na výšku se uprostřed displeje objeví animovaný piktogram, jenž se vám pokouší naznačit, abyste telefon otočili. Bohužel, aplikace Fotoaparát Google je k dispozici pouze na nejnovější Android. Zatím!

Google Camera stahujte zde!

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail