Konec prokrastinace! Any.DO z vás udělá produktivního člověka

Konec prokrastinace! Any.DO z vás udělá produktivního člověka

23. 8. 2016

Vyzkoušeli jsme desítky to-do manažerů a spousta z nich byla kvalitních. Většina ale selhala buď na tom, že byly příliš složité a zadávání úkolů trvalo zbytečně dlouho, anebo tím, že jsme do nich naťukali své povinnosti a pak už se k nim nevrátili. Úkolovník Any.DO má skvělou funkci, jak uživatele „donutit“, aby se k úkolům vracel. Jmenuje se Any.DO Chvilka a jde o pravidelné revize úkolů. Aplikace vám čas od času připomene, jaké úkoly jste si naplánovali, a zeptá se, co s nimi chcete udělat. Samozřejmě nečeká, že je hned všechny vyřešíte, ale v takovém případě musíte povinnost buďto přeplánovat, zrušit nebo Any.DO říct, ať se vás zeptá později. Celý proces trvá opravdu jen chvilku.Aplikace samotná vypadá prostě – jako nepopsaný list papíru. Díky tomu je vložení úkolu otázkou jednoho, dvou tapnutí. Psaní je rychlé. Aplikace sama napovídá nejčastěji zadávané úkoly a instinktivně loví jména z adresáře. Okamžitě si v ní můžete nastavit upomínku na úkol a jedním kliknutím jej zařadit do seznamu.
Další funkce se skrývají pod povrchem. Již vytvořené úkoly lze delegovat na další uživatele, můžete vytvářet seznamy, přidávat k nim přílohy a komentovat je. Nevýhodou jsou omezení těchto funkcí v bezplatné verzi. Úkoly můžete sdílet jen s jedním člověkem, přílohy musejí mít jen pár megabajtů a novátorská Any.DO Chvilka se dá použít pouze párkrát do měsíce.

Předplatné Premium všechny limity boří a zároveň přidává funkce nové. Například upomínky podle lokace (u obchodu se vám objeví úkol, že máte nakoupit apod.) nebo opakující se povinnosti. Any.DO Premium stojí na rok 729 Kč. Pokud jste zákazníky T-Mobilu, můžete získat předplatné na rok zdarma. Stačí si do 31.10. aplikaci stáhnout do mobilu.

Českou verzi Any.DO si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 22 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 23 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail