Zařízení All-In-One, česky „vše v jednom“, přestavují stylové PC bez kompromisů

Zařízení All-In-One, česky „vše v jednom“, přestavují stylové PC bez kompromisů

7. 6. 2016

Počítače „vše v jednom“ zaujmou už na první pohled svým designem. Na rozdíl od klasických počítačů, vedle kterých se svíjí hadi z kabelů, zařízení All-In-One tvoří jen monitor a myš s klávesnicí, které jsou obvykle připojeny bezdrátově. Počítač samotný je ukryt přímo v monitoru, takže vám pod stolem nebude překážet rozměrná bedna. I když je kompaktní, počítač zvládne vše, co od něj uživatel požaduje: od sledování a střihu videa v HD rozlišení až po běžné kancelářské práce či hraní her. Počítače disponují i velkými disky (až 1 TB), na které se vejde více dat, než budete kdy mít.

Počítače „vše v jednom“ ale nejsou jen o vzhledu, předností mají mnohem víc. Tady jsou největší (více informací najdete na webu VymenaPC.cz):

Jednoduchost – Do změti kabelů se v případě počítače All-In-One nezamotáte. Od počítače většinou vede jen jeden kabel, který zapojíte do zásuvky.

Design – Počítač dobře vypadá a nezabírá místo. Tím pádem jej můžete umístit takřka kamkoliv.

Výkon – I když se podařilo vměstnat PC do monitoru, počítač není o nic ochuzen a splní veškeré nároky běžného uživatele.

Nízká spotřeba – All-In-One „netopí“ jako klasické počítače, protože energii efektivněji přeměňují na výkon. Roční provoz All-In-One PC vás vyjde v součtu jen na pár stovek.

Cena – All-In-One může být skvělý domácí počítač na prohlížení internetu a přehrávání videa, ale také výkonná herní mašina nebo profesionální pracovní nástroj pro ty nejnáročnější. V nabídce jsou počítače levné (od sedmi tisíc) i PC nejvyšší kategorie s 4K monitorem – a všechno mezi tím.

Další argumenty pro upgrade na All-In-One najdete na webu VymenaPC.cz.

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Před 20 hodinami

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail