Hra Brány Skeldalu: 7 mágů je pokračováním legendárního českého RPG

Hra Brány Skeldalu: 7 mágů je pokračováním legendárního českého RPG

20. 4. 2016

Brány Skeldalu je legendární české RPG, které díky kampani na Startovači vybralo dost peněz, aby se dostalo i na mobilní zařízení. Samozřejmě jej vyzkoušejte, v tom vám rozhodně nebudeme bránit, ale určitě vás bude zajímat, že před pár týdny vyšlo další pokračování s názvem 7 mágů.Na začátku dostanete mága jednoho a jste rádi. Ten dostane první – notně klasický - úkol a to dojít paní hostinské pro něco do sklepa. Zde pobijete několik potvor, vyřešíte pár opravdu zapeklitých hádanek a potkáte mága druhého. Pak se před vámi v podstatě otevře zbytek světa a vy si můžete vybrat, kam vyrazit za zbylou pěticí.

Doposud je hra zdarma, další lokace si odemykáte za euro. Pokud rovnou odemknete všechno, máte to levnější. Což rozhodně není poslední zajímavý nápad. Nám se hodně líbilo cestování po mapě, kdy prostě přenesete svého panáčka na požadované místo. Chození pomocí svajpování není špatné, ale tenhle roztomilý teleport jsme si oblíbili.Ano, zajímavé a moderní nápady, ale jinak čekejte poctivé RPG ze staré školy. Zapomeňte, že byste se hrou prosekali jako kombajn. Bitvy jsou postupem času pořádná výzva a to ještě více platí o hádankách, puzzlech a rafinovaných nástrahách, kterým budete muset čelit a které budete muset řešit!

Jinak 7 mágů nabízí vše, co k RPG patří. Trénování hrdiny, zbraně a lektvary a samozřejmě spoustu kouzlení. A sem tam pořádný pokec s postavami, nebo další čtení o zajímavém příběhu, takže oceníte, že hra je v češtině! 

Hru 7 mágů si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

V Duolingu se můžete učit klingonštinu, ale zatím jen na webu

V Duolingu se můžete učit klingonštinu, ale zatím jen na webu

Aplikace Před 17 hodinami

Po dlouhém betatestování se nabídka jazykových kurzů na Duolingu rozrostla o klingonštinu. Jazyk mimozemské rasy ze Star Treku vytvořený...

Velký update klávesnice SwiftKey! Gify, sdílení kalendáře a mnohem víc…

Velký update klávesnice SwiftKey! Gify, sdílení kalendáře a mnohem víc…

Aplikace 17. 3. 2018

Od té doby, co Microsoft pohltil tým stojící za klávesnicí SwiftKey, se toho moc nedělo. Žádné velké updaty, žádné velké...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail