Soutěžte o večeři s olympijským vítězem Martinem Doktorem!

Soutěžte o večeři s olympijským vítězem Martinem Doktorem!

15. 4. 2016

Oficiální olympijská aplikace LOH 2016 nabízí v první řadě kompletní informační servis pro všechny příznivce českého sportu. Pro obzvlášť zapálené fanoušky má ale něco navíc a tím myslíme možnost posílat našim reprezentantům dotazy přes SMS a pravidelné soutěže o večeři se sportovci. Zatímco dotazy mohou posílat exkluzivně uživatelé aplikace s tarify a předplacenými kartami T-Mobile, večeři může vyhrát každý. Stačí kliknout na tlačítko „mám zájem o večeři“ v aplikaci a jste automaticky zařazeni do všech kol.

V prvním kole se hrálo o „rande“ s Petrem Koukalem. Badmintonista vzal výherce do klasické plzeňské hospody a nad pivem mu dal pár tréninkových tipů. Řeč přišla i na Petrův osvětový projekt STK pro chlapy, kterou úspěšně motivuje muže k preventivním prohlídkám varlat.

Další kolo soutěže se uzavírá dnes a hraje se o večeři s legendou rychlostní kanoistiky Martinem Doktorem, který se může pochlubit hned dvěma zlatými olympijskými medailemi. Momentálně Martin Doktor působí jako vedoucí české olympijské výpravy. Čili témat na pokec máte až až. Čas na přihlášení soutěže máte už ale jen do dnešní půlnoci.

Aplikaci LOH 2016 si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail