Hříčka Dots dostala nový herní režim

Hříčka Dots dostala nový herní režim

27. 3. 2014

Když jsme v televizi ukázali logickou hříčku Dots, byl o ní mezi našimi fanoušky velký zájem. Ladem tak nemůžeme nechat novinku o aktualizaci této aplikace. Ta totiž přináší několik drobných změn a hlavně režim Challenge – výzvu. V tom můžete bojovat přímo s jedním ze svých přátel, případně s někým úplně cizím, koho vám hra sama přiřadí. Celé to funguje tak, že se pokusíte nahrát co možná nejvyšší počet bodů a o to samé se pak pokusí i vás soupeř. Kdo udělá vyšší skóre, ten prostě vyhrál.

Po vypršení časového limitu však přidali autoři ještě počítadlo, během kterého si můžete dokoupit další čas. Dostanete tak šanci propojit několik dalších teček a získat více bodů. Na první pohled to může vypadat trochu nefér, nicméně prodloužení času, resp. jeho zastavení, bylo možné již dříve a to pomocí speciálního power-upu (můžete si jej koupit za nasbírané tečky). Faktem ale je, že vývojáři chtějí popularitu Dots, kdy se odehrají stovky tisíc her denně, nějak monetizovat.

Kromě času navíc na konci kola si tak můžete za stovku koupit třeba násobič nasbíraných teček (jejich počet v bance se vám bude násobit 2x a tím pádem jich budete mít vice na nákup power-upů).

Dots stahujte zde!

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail