TOP Aplikace: nejlepší aplikace a hry na jednom místě

TOP Aplikace: nejlepší aplikace a hry na jednom místě

15. 1. 2016

Našli jste pod vánočním stromečkem smartphone a tápete, kterými aplikacemi zaplnit prázdnou plochu telefonu? Jako první doporučujeme nainstalovat aplikaci se všeříkajícím názvem TOP Aplikace, která vám s výběrem pomůže. Katalog ale není určen jen začátečníkům. Stejně dobře poslouží i zkušeným uživatelům, kteří se nechtějí brodit v obrovském moři aplikací.

Počet aplikací v Google Play již dávno překročil milník jednoho miliónu kusů a další přibývají každý den. Mezi nimi spousta balastu, zbytečností či aplikací „prolezlých“ reklamou. Nové TOP Aplikace vám pomohou se v nepřeberném množství aplikací vyznat. Každý den najdete v tomto katalogu tip na aplikaci či hru, kterou má smysl si stáhnout. Aplikace jsou vybírány ručně a testovány, takže máte jistotu dobrého výběru. U každé jednotlivé aplikace v katalogu najdete krátkou recenzi, důvody proč apku stáhnout a obrázky.


Samotný katalog TOP Aplikace je rozdělen do tří sekcí. V sekci „Nejnovější tipy“ najdete každý den, sedm dní v týdnu, nějakou ověřenou novinku z Google Play, „Doporučujeme“ nabízí naprostý základ, tedy aplikace, které by ve vašem telefonu neměly v žádném případě chybět, a konečně „T-Mobile přináší“ je přehledem T-Mobile apek a dalších aplikací, kde pro Vás T-Mobile připravil zajímavý benefit.

TOP Aplikace si můžete zdarma stáhnout zde.

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 12 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 13 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail