Sequence: srovnejte číslíčka do latě!

Sequence: srovnejte číslíčka do latě!

8. 1. 2016

Jedna, dva, tři, čtyři, pět… Vytvořit řadu čísel není opravdu nic složitého. Matematické hry, nebo hry s číslíčky máme v redakci hodně rádi. Přesto jsme si mysleli, že Sequence jen zkusíme a zase odložíme. To jsme se přepočítali!

Sequence nepracuje s žádnou jadernou fyzikou. Vaším úkolem je spojovat za sebe řady sousedících čísel (kupř. 1 – 2 – 3 – 2 – 3 – 4 – 5) a udělat dostatečný počet bodů na přechod do další úrovně. Tedy alespoň ze začátku. Postupem času se začnou přidávat úkoly, které znáte ze spoj-3 her jako je třeba Candy Crush Saga nebo Farmville: Harvest Swap. Jednou musíte nechat předměty propadnout odshora dolů, jindy musíte „odmrazit“ zablokovaná číslíčka.Oproti spoj-3 hrám mnohem více záleží na tom, co vám padne, na druhou stranu zde máte dostupnější power-upy. Samozřejmě jdou dokoupit a za docela rozumnou cenu. My jsme pochopitelně jeli na tvrďáka, takže jsme si za Euro odblokovali reklamy a naučili se využívat bonusů za dlouhé řetězce nebo využívali poměrně unikátního tahu zdarma za spojení, které skončí tam, kde začalo.

Čistý design, variabilní hratelnost a ten moment, kdy objevíte pořádného „hada, vás u Sequence chvíli udrží. Pokud se vám hry s číslíčky líbí, zkuste také legendární  DROP7, nebo Calculords pro tvrďáky. 

Sequence si můžete zdarma stáhnout zde (iOS).

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail