Ve Wild Blood vyrazíte s Lancelotem na lov démonů. Za dvacku!

Ve Wild Blood vyrazíte s Lancelotem na lov démonů. Za dvacku!

18. 3. 2014

Studio Gameloft je známé tím, že hodně hledá inspiraci v titulech úspěšných na počítačích nebo herních konzolích. Zmínit můžeme třeba sérii Modern Combat, která se hodně inspirovala u válečných stříleček Call of Duty. Nicméně, tohle neberte jako výtku, jelikož to Gameloft dělá velmi dobře a hry od něj patří k tomu nejlepšímu, co si můžete koupit.

Tohle se týká i Wild Blood, která na displeje mobilních telefonů přináší populární rubání démonů. Navíc okořeněné příběhem o králi Artušovi, jenž pod vlivem zlomeného srdce přivedl do svého Albionu pekelné pohůnky. Vy se chopíte Lancelota, rytíře kulatého stolu, jenž za to celé tak nějak může – byl to právě on, kdo si začal s lady Guineverou a kdo donutil Artuše k tak zoufalým činům.

Wild Blood si stáhněte zde!

Hra na mobilech předvádí stejný výkon, co tituly God of War nebo Devil May Cry na herních konzolích. Po lokacích se pohybujete zcela volně, kamerou se rozhlížíte kolem sebe a rubete všechno, co se vám připlete před čepel. Wild Blood vám nicméně pomáhá s koordinováním útoků, takže hra sama občas skáče od jednoho nepřítele k druhému, aniž byste se museli na telefonu složitě otáčet.

Ačkoliv Wild Blood je v prodeji již nějaký ten pátek, pořád vypadá velmi pěkně. Ostatně o grafickou stránku hry se postaral Unreal engine, který pohání například veleúspěšné Infinity Blade pro iOS. A proč o Wild Blood tedy píšeme? Díky T-Mobile je tahle fantasy pecička k dispozici za 20 Kč (původní cena byla 140 Kč) a pokud vám dřív přišla drahá, teď to můžete napravit.

Navíc, pokud patříte mezi zákazníky T-Mobile, můžete si hru koupit, aniž byste museli mít kreditní kartu. Díky nové službě totiž za vás hru zaplatí operátor a její cena se pak odečte z vašeho kreditu nebo vyúčtování na konci měsíce. Nic vám tedy nebrání v tom zachránit obyvatele Albionu, lady Guinevere i svojí vlastní rytířskou čest. A navíc u toho posekáte hromady pekelníků.

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra 23. 4. 2018

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace 23. 4. 2018

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail