Uber rozvážel koťátka po Praze. Vybral 25 tisíc na kočičí útulky

Uber rozvážel koťátka po Praze. Vybral 25 tisíc na kočičí útulky

1. 12. 2015

Uber má originální marketingové nápady. Už jsme ostatně psali o tom, že občas vozí lidi auta ve stylu Stormtrooperů z Hvězdných válek nebo Šíleného Maxe. Hodně zajímavá akce bylo také rozvážení koťátek, přičemž vybrané peníze šly do vybraných zvířecích útulků. A právě rozvoz kočiček už nemusíme Australanům závidět, podobná akce se odehrála minulý týden i v Praze!
 
Ve středu 25.11. měli zákazníci Uberu možnost nechat si přivést nějaké to uberkoťátko. Po Praze tak cestovalo na 22 kočiček, které dokázaly vykouzlit úsměv na tváři stovkám lidí v kancelářích i doma. Česká pobočka Uberu na celé akci spolupracovala s kočičími útulky Tlapka Mochov a Kočičí domov Sluníčko. Ty pak také získaly částku 25 tisíc korun a čtyři koťátka dokonce našla nový domov.
 
Akce probíhala od 12 do 19 hodin a objednávka kočiček stála 300 Kč. Zájem byl tak obrovský, že se nepodařilo uspokojit všechny objednávky. Pokud ale budete chtít kočičkám pomoci, stále můžete. Veškeré podrobnosti najdete na webových stránkích Tlapky Mochov a Kočičího domova Sluníčko. A nebudete na tom ztrátoví – T-Mobile vám dá 500 Kč na vaší první jízdu, pokud jste Uberem ještě nejeli.
 
Uber je moderní způsob dopravy po městě. Přes aplikaci si objednáte řidiče, který vás odveze v podstatě kamkoliv. Nemusíte se však bát, že by vás okradl, odhadovanou cenu jízdy vidíte již dopředu a veškeré výpočty a kontrola trasy probíhají přes mobilní aplikaci – řidič tak částku nemůže ovlivnit. Navíc, pokud se u Uberu registrujete nyní, dostanete od T-Mobile 500 Kč na svojí první jízdu. Více podrobností pak najdete zde!

Čtěte také

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hra Včera

U několika her v nabídce Google Play, přesněji u šesti titulů od předních vydavatelů, se objevilo vedle Instalovat nové tlačítko...

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

Hra Včera

Po dlouhém testování v Číně a kratičkém, dvoudenním testu v Kanadě si může konečně PlayerUnknown’s Battlegrounds alias...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail