Seminář v HTC Hubu vám ukáže, jak můžete hacknout svůj život

Seminář v HTC Hubu vám ukáže, jak můžete hacknout svůj život

18. 11. 2015

Je tomu něco málo přes týden, co jsme vás zvali do HTC Hubu na seminář o travelhackingu. Tentokrát zůstaneme hezky doma, potažmo v práci – další seminář vám totiž poradí, jak hacknout váš vlastní život. Ondřej Zukal vám ve čtvrtek 19.11. ukáže, jak si můžete usnadnit život pomocí jednoduchých triků a mobilních aplikací. Činnosti, které děláme pravidelně, se dají automatizovat a ty, které neděláme, se díky mobilním telefonům dají jednoduše naučit.

Přednáška má za cíl ukázat, jaké možnosti máme k dispozici a jaké benefity může mít znalost a zavedení moderních aplikací do našeho každodenního života, studia či práce. Na akci se naučíte efektivně používat aplikace jako Dropbox, Evernote nebo Wunderlist, ale třeba i Waze, Liftago nebo Booking.com. Pokud tedy chcete vědět více, přijďte zítra do HTC Hubu v ulici Revoluční 17 na Praze 1. Vstupné na seminář je zdarma. Nutná je však registrace přes web. Začátek semináře byl stanoven na 17:30.

A chcete jednu radu teď a tady? Díky T-Mobile můžete jezdit s Uberem zdarma. Díky serveru Našimproradost.cz získáte 500 Kč na svojí první jízdu. Stačí se jen registrovat. Další podrobnosti najdete zde. Akce platí i pro klienty jiných operátorů.

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 13 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 13 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail