5 variací na Airbnb aneb pronajměte svůj záchod nebo pračku

5 variací na Airbnb aneb pronajměte svůj záchod nebo pračku

16. 11. 2015

Airbnb je výborná služba pro cestovatele. Díky této webové stránce, potažmo mobilní aplikaci, můžete najít levné bydlení kdekoliv po světě. Výhodou je totiž to, že můžete bydlet u někoho doma. Lidé přes Airbnb pronajímají volné pokoje, celé byty i rodinné domy. Záleží na vašich preferencích.

Navíc, ještě do konce roku můžete získat slevu 30 Eur na první rezervaci přes Airbnb. Stačí jenom využít výhodné nabídky na portálu našimproradost.cz. Ačkoliv Našim nabízí většinou akce pro klienty T-Mobile, v případě Airbnb má nárok na peníze naprosto každý – podívejte se!

Model Airbnb, že pronajmu něco, co vlastním, ale nemám pro to tolik využití, se začal rychle šířit. Podívali jsme se na několik dalších služeb, přes které můžete nabízet pronájem svého majetku. Nezaručujeme sice, že fungují i v Česku, ale uvidíte, že je zájem o doopravdy zvláštní věci.

S Airpnp pronajmete záchod nebo koupelnu. Služba Airpnp řeší problém, který jsme všichni alespoň jednou řešili – jsme ve městě a nutně potřebujeme na záchod. Na hledání toalet funguje již několik aplikací, ale jejich úroveň je velmi kolísavá. S Airpnp můžete jít na záchod k někomu domů.

Přes Laundromatch pronajmete svojí pračku. V Česku nejde o takový problém, ale pokud jste viděli Přátele nebo Teorii velkého třesku, tak víte, že se v Americe chodí prát do sklepa nebo speciálních podniků. Není divu, že tam jede i služba, kdy můžete jít domů k někomu, kdo disponuje vlastní pračkou.

Bud and Breakfast je pronájem pro huliče. Tedy, né že byste si pronajímali květiny, ale přes tuhle službu se můžete ubytovat u někoho doma, komu marihuana nevadí a dost možná jí i někde pěstuje. Je důležité si také uvědomit, že služba funguje ve státech USA, kde již byla marihuana legalizována.

S Eatwith proměníte domov v luxusní restauraci. Restaurace na podobném principu najdete i v Česku – uživatelé si zvou domů cizí lidi, aby jim uvařili a nechali si za to zaplatit. Domácí restaurace tak nabízejí zcela nový zážitek z jídla a služba Eatwith sdružuje všechny podobné podniky.

Kinkbnb je pronájem pro vyznavače 50 odstínů šedi. Tím nemyslíme ale fanoušky knížky, ale spíš sexuálních praktik v ní popsaných. Přes Kinkbnb se pronajímají/hledají byty připravené na večírky nejen s bičíky. Jedná se zároveň o privátní klub, jelikož komunita je velmi uzavřená.

Čtěte také

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Vychytávka 14. 3. 2018

Kromě hodinek Versa představil Fitbit také nový chytrý náramek s názvem Ace. Vypadá jako Alta, akorát je o něco menší, barevnější...

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

IoT Vychytávka 13. 3. 2018

Konkurence Apple Watch? To by se dalo prohlásit o hodinkách Fitbit Ionic, ale nové Fitbit Versa cílí spíše na méně náročné zákazníky....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail