Nové Guitar Hero Live můžete hrát i bez herní konzole. Postačí vám mobil!

Nové Guitar Hero Live můžete hrát i bez herní konzole. Postačí vám mobil!

24. 10. 2015

Hudební hry na konzolích, to byl ještě před několika lety neuvěřitelný fenomén, který vydělával stovky milionů dolarů. Jak už to ale bývá, po několika pokračováních a hudebních nástrojích (kytarky, bicí, mixážní pulty…) se hráči nasytili a zájem polevil. Nyní však vychází nástupce populárních Guitar Hero, který nese podtitul Live. Hra prošla řadou vylepšení a změny doznala i plastová kytarka, na kterou můžete hrát. Guiter Hero Live je k dispozici na konzole nové generace a… na mobilní zařízení.

Nicméně pozor, nejde o nějakou polovičatou aplikaci nebo hru, která má titul na konzolích doprovázet. Jedná se o plnohodnotné Guitar Hero Live, jaké můžete hrát na PlayStation 4, jenom je ve vašem mobilu. Resp. je ve vašem iPhonu či iPadu, jelikož je titul dostupný pouze v App Store. Hru pak můžete přes Apple TV spustit na televizi a před ní blbnout s plastovou kytarkou. Herní konzoli k tomu prostě nepotřebujete. Kytarka vyjde na 99 dolarů, společně se hrou jí pořídíte za 149 USD.

Mobilní verzi Guitar Hero Live pak můžete hrát i bez kytarky. Samotná aplikace je sice zdarma, ale k dispozici máte jenom pár písniček, abyste si hru vyzkoušeli. Pokud budete chtít víc, musíte zaplatit. Můžete si koupit třeba jenom přístup k celému hudebnímu katalogu na 24 hodin, případně za 50 dolarů dostanete nabídku písniček, jaká je i na disku konzolové verze. Mobilní aplikace tak stojí stejně jako samotná hra na ostatních platformách.

Guitar Hero Live stahujte zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 9 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 9 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail