5 důvodů, proč tuhle sobotu vyrazit na Alza Android RoadShow

5 důvodů, proč tuhle sobotu vyrazit na Alza Android RoadShow

15. 10. 2015

Nevíte, co podniknout o víkendu? Pokud budete v Praze, tak můžete vyrazit na Alza Android RoadShow 2015! V sobotu se totiž série přednášek a přehlídka mobilních technologií podívá do Prahy. Je to navíc poslední šance, jak se letos na Alza Android RoadShow dostat. Jedná se totiž o poslední zastávku. Neváhejte tedy a registrujte se na oficiálních stránkách!

A pokud potřebujete trochu přesvědčování, tady je pět důvodů, proč byste měli na Alza Android RoadShow vyrazit…

Zajímavé přednášky – Na místě vystoupí vývojáři z Madfinger Games (autoři Dead Trigger, Shadowgun nebo novinky Unkilled), případně se dozvíte něco o bezpečnosti či termokamerách, které můžete umístit třeba na drony.

TOP zařízení – Pokud vás zajímají mobily a všechno kolem nich, na místě uvidíte nejnovější telefony značek jako Samsung, Acer, Huawei, Xiaomi a dalších. K dispozici bude i celá řada zajímavých gadgetů a wearables.

Soutěže – Návštěvníci Alza Android RoadShow budou soutěžit o mobilní telefony i chytré hodinky či náramky. Jedná se o Acer Iconia One 8, Belkin Switch+Motion, Huawei P8 Lite, THL A3, Samsung Gear S a Huawei TalkBand B2!

Chytrá auta – na Alza Android Roadshow dorazí i chytrá auta. Budete se moci podívat na vozy Tesla Model S a BMW i8. A nejen to – několik z vás se bude moci v těchto vozech i projet! Taková Teslička to přitom zvládne z nuly na sto za 4,4 sekundy!

Chytré hračky a virtuální realita – na své si přijdou i hráči a to nejen ti mobilní. Osahají si různé chytré hračky, které mohou ovládat svým mobilem, zahrají si na tablet Nvidia Shield, případně se ponoří do virtuální světa díky brýlím Gear VR!

Registrujte se na Alza Android Roadshow!

Čtěte také

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hra 20. 3. 2018

U několika her v nabídce Google Play, přesněji u šesti titulů od předních vydavatelů, se objevilo vedle Instalovat nové tlačítko...

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

Hra 20. 3. 2018

Po dlouhém testování v Číně a kratičkém, dvoudenním testu v Kanadě si může konečně PlayerUnknown’s Battlegrounds alias...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail