Líbí se mi už nestačí. Seznamka Tinder zavedla „superlíbí“

Líbí se mi už nestačí. Seznamka Tinder zavedla „superlíbí“

4. 10. 2015

Tinder je populární seznamka, jejíž kouzlo je v tom, jak je jednoduchá. Mobilní aplikace vám nabízí lidi z vašeho okolí a vy jenom říkáte, kdo se vám líbí a kdo ne. Tyhle informace jsou tajné. Když ale Tinder zjistí, že se dva lidé sobě líbí navzájem, dovolí jim, aby spolu mohli chatovat. Jak to pak bude probíhat a jestli dojde na skutečné rande, to už je jenom na vás.
 
Každopádně, stejně jako každá jiná aplikace, i Tinder přemýšlí nad tím, jak vydělat peníze. A jednou možností bylo zavedení tzv. superlíbí. Když u někoho uděláte swajp prstem nahoru, ten dotyčný pak uvidí, že se mu doopravdy líbíte. Podle toho se může rozhodnout, jestli to s vámi zkusí, nebo vás rovnou odmítne. Kouzlo superlíbí je pak v tom, že máte jedno takové gesto na den.
 
Placená verze aplikace Tinder Premium pak tento počet zvyšuje až na pět superlajků denně. Před samotným vypuštěním do světa probíhalo uzavřené testování v Austrálii a v Tinderu si pochvalovali, jak dobře se superlíbí chytlo. Podle statistik dokonce zvyšuje 3x pravděpodobnost spojení s někým, komu superlike dáte. Aplikace Tinder je ke stažení zdarma na Android a iOS.

Tinder stahujte zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 13 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 13 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail