Instagram roste a za pouhý rok nabral nových 100 milionů uživatelů

Instagram roste a za pouhý rok nabral nových 100 milionů uživatelů

26. 9. 2015

Novinky, které Instagram přinesl v uplynulých týdnech, zřejmě nesou svoje ovoce. Aplikace totiž překonala hranici 400 milionů aktivních uživatelů. Instagram, který kombinuje prvky fotoaplikace a sociální sítě poslední dobou prošel řadou změn a vylepšení. Autoři zvýšili rozlišení fotografií a dokonce povolili i změnu jejich formátu - kromě klasického polaroidového čtverce tak můžete dělat fotky na šířku i na výšku. Instagram tak za uplynulý rok zvýšil počet užyvatelů o 100 milionů. A pokud nemáte čísel dost, přihodíme další - za jeden den prý aplikací prolítne na 80 milionů fotografií.

A Instagram není sám, komu se daří. Stejně tak sílí i jeho majitel - Facebook. Nejpopulárnější sociální síť na světě koncem srpna oslavila, že jí během jednoho zapla jedna miliarda lidí. Sedmina planety se tedy připojila k sítí za pouhých 24 hodin - více jsme psali zde. Sám Facebook má nyní přes 1,4 miliardy uživatelů.

ůvod k radosti ale nemá třetí aplikace z naší "svaté trojice". Počet uživatelů Twitteru stagnuje a společnost sama hledá způsob nejen na to, jak se rozšířit, ale i jak začít vydělávat peníze.

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 14 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 15 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail