Výstava bojuje s Alzheimerovou chorobou. Můžete zapojit i svoje Instagramy!

Výstava bojuje s Alzheimerovou chorobou. Můžete zapojit i svoje Instagramy!

23. 9. 2015

#Vyvolané vzpomínky je výstava fotek z Instagramu na podporu boje proti Alzheimerově chorobě. Akce má nejen rozšířit povědomí o nemoci, ale chce pomoci i v boji proti ní – výdělek z dobrovolného vstupného na výstavu pak půjde na výzkum této nemoci.

Můžete se tak zapojit tím, že na výstavu půjdete a přispějete. A nebo tím, že výstavě poskytnete svojí fotku. Stačí nějakou vybrat, doplnit jí hashtagem #vyvolanevzpominky, napsat popisek, proč je pro vás zrovna tahle vzpomínka důležitá, a vše nahrát na Instáč.

Profi fotograf pak všechny nahrané fotky projde a 500 až 1000 z nich vytiskne a vyvěsí v galerii. Snímky vašich zážitků a vzpomínek jsou pak upozorněním na to, jaké máme štěstí, že si je pamatujeme. Nevyléčitelná Alzheimerova choroba napadá totiž právě paměť.

Možnost nahrávat fotky probíhá od 14. září do 16. října. Zapojit se může kdokoliv a fotek můžete poslat neomezené množství. Samotná výstava #Vyvolané vzpomínky proběhne od 22. října do 23. listopadu v pražské galerii Arte Decor Gražyna a další informace najdete na oficiálních stránkách.

Partnerem akce je vyvolej.to. Pokud Instagram ještě nemáte, stáhnete ho zde!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Včera

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail