Unkilled zase posouvá střílečky na mobilech o kousek dál

Unkilled zase posouvá střílečky na mobilech o kousek dál

20. 9. 2015

Strategie, tower defense, logické, skákačky… všem těmto žánrům se na dotykáčích daří. Pokud zde ale opravdu nemá na růžích ustláno, jsou to střílečky. Co brilantně zvládnete s myší a klávesnicí, to je i na krásném a nadupaném tabletu utrpení. Byli to brněnští Madfingers, kteří tohle přečůrali tím, že v jejich střílečkách - jmenujme alespoň sérii Dead Trigger - se nestřílí! Moment moment, abyste nás dobře pochopili – hordy zombíků kosíte i zde, ale nemusíte mačkat spoušť, protože zbraň spustí sama, jakmile protivníka zamíříte. Touhle fintou se z martýria stává třeskutá akční zábava, která na mobilní zařízení přesně sedne.

V Unkilled na vás spadne nelehký úkol se s hrstkou parťáků prostřílet celým New Yorkem proti zombie apokalypse. Hra je naprosto béčková, někdy snad až céčková, ale velmi stylová. Hlášky jsou přesně tak tvrďácké jakoby vypadly z akčních filmů, co jsme si pouštěli ještě na kazetách VHS. A nábojů? Nábojů je mnohem víc, než potřebujete, takže hurá na to, jde se kosit. A ono to tak není. Prostřílet se na konec úrovně zvládne drtivá většina hráčů, ale splnit misi na tři hvězdičky, abyste získali maximum zkušenosti a peněz, to už chce přesnou mušku, uvažování a plánování.

 A pokud nechcete sáhnout po mikrotransakcích, budete muset některé mise klidně opakovat. Hra je nastavená tak, aby kvalitní hráči dokázali projít bez investic, ale samozřejmě je jasné, že zlatá kulomet, sniperka nebo je velký rozdíl. Nám to ale šlo bez toho a tak pokud chcete hrát úplně zadarmo, občas si prostě musíte dát pauzu. Což vás mrzí, protože variabilní mise, raidy a speciální kampaně vás budou bavit.

Opakovat mise zní možná otravně, ale ve hře je tolik achievementů, které si můžete odemykat, že si rádi zastřílíte. Za odměnu si pak můžete odemykat bedničky s penězi, speciálními boosty nebo dokonce ultimátními zbraněmi. A ty pak dále vylepšovat, klidně za peníze, které si stále vystřílíte ve hře. Jen dodáme, že na mobilní gamesu vypadá Unkilled naprosto fantasticky, pokud to tedy jde říci o hře, kde máte samé zombíky. Suma sumárum? Naprostá akční špička mobilní zábavy. Zadarmo je to škoda nezkusit.

Unkilled stahujte zde!

Čtěte také

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hra Včera

U několika her v nabídce Google Play, přesněji u šesti titulů od předních vydavatelů, se objevilo vedle Instalovat nové tlačítko...

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

Hra Včera

Po dlouhém testování v Číně a kratičkém, dvoudenním testu v Kanadě si může konečně PlayerUnknown’s Battlegrounds alias...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail