Třetí řada Applikací je tady. Přináší nový koncept a reprízu v novém čase!

Třetí řada Applikací je tady. Přináší nový koncept a reprízu v novém čase!

5. 9. 2015

Po krásných prázdninách, kdy jsme opakovali starší díly, se Applikace vrací v plné síle na televizní obrazovky! V sobotu už bez Ivy, které moc děkujeme za parádní práci a držíme ji palce v dalších projektech, obzvlášť s tím v dupačkách! 

 
Změnili jsme tvář a dramaturgii pořadu, snažili jsme se jej zrychlit, udělat vše akčnější a zábavnější. Ubrali jsme na počtu recenzí, ale zase jsme přidali na technologických novinkách, rozhovorech se skutečnými osobnostmi a zajímavých reportážích. Určitě se dívejte v sobotu v 17:55!

Kdy chytit Applikace?
Premíéra: sobota 17:55 Prima COOL
Repríza 1: neděle 01:10 Prima COLL
Repríza 2: pondělí 15:45 Prima COOL
V našem online archívu - k nalezení zde

Na začátek sezóny chystáme díl ze školních lavic, ale neděste se, ředitel Tuček je spíše zmatkář. K rozhovoru jsme si pozvali mistra slova Jana Přeučila, který nadaboval aplikaci Lipa Pirates a budete se divit, jak se o specifikách namlouvání aplikací rozpovídal.

V dalších dílech se pak podíváme podrobněji na focení mobile, k čemuž jsme si přizvali známého fotografa Tomáše Třeštíka, případně s námi zavítáte na Harley Days, kde se podíváme na první elektromotorku tohoto známého výrobce a přihodíme řadu zajímavých apek. A to nejen pro motorkáře!
 
Pokud nestihnete večerní premiéru, zkuste noční reprízu a pozor – nově reprízujeme ještě v pondělí odpoledne! Dejte nám na Facebooku vědět, jak se vám nová podoba Applikací líbí, děláme to pro vás!

Čtěte také

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Vychytávka 14. 3. 2018

Kromě hodinek Versa představil Fitbit také nový chytrý náramek s názvem Ace. Vypadá jako Alta, akorát je o něco menší, barevnější...

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

IoT Vychytávka 13. 3. 2018

Konkurence Apple Watch? To by se dalo prohlásit o hodinkách Fitbit Ionic, ale nové Fitbit Versa cílí spíše na méně náročné zákazníky....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail