S povlakem Luna změníte každou matraci v chytrou postel

S povlakem Luna změníte každou matraci v chytrou postel

25. 8. 2015

Spánek je důležitou součástí našeho života. Jeho kvalitu se pak snaží změřit případně i ovlivnit celá řada mobilních aplikací. A výjimkou nejsou ani speciální gadgety nebo rovnou celé chytré postele. Nicméně, tohle řešení není pro každého – postel X12 vyjde na nějakých 160 tisíc korun. To si může doopravdy dovolit jen někdo.

Proto vznikl projekt Luna, tedy chytrý potah. Svojí postel tak můžete udělat chytřejší natažením tohoto povlaku. Luna pak dokáže sledovat nejen průběh vašeho spánku, ale zvolí i vhodný okamžik, kdy vás má probudit – podobně jako chytré budíky pozná, kdy máte nejlehčí spánek. A navíc dokáže nastavit ideální teplotu pro spaní. Veškeré nastavení pak probíhá přes mobilní aplikaci.

Chytrý povlak na matraci Luna je k dispozici ve čtyřech velikostech a cena se pohybuje od 235 do 265 dolarů. Vše je zatím na bázi předobjednávky – první povlaky by měly dorazit v lednu 2016. Další podrobnosti najdete zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 14 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 15 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail